Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, Lancia said:

Jel istina da Liverpul hoce Valverdea, kako Spanci kazu?¿ Jbt, 130 miliona :isuse:

Kakve su sada cene, meni je to ok za Valverdea.

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Kakve su sada cene, meni je to ok za Valverdea.

Ma suluda Premier liga napravila dzumbus na trzistu, dobar je fudbaler, ali u ludilu ne toliko.

 

btw, samo da vidite kako Real nakon ovog igranja rukom izjednacuje protiv Almerije, pa posle pricajte o sudjenju

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

N emožemo da vidimo, geolocation... :(

 

Tviter ne jebe živu silu, džabe meni VPN kad su oni odavno ustanovili odakle postujem i upisali to u neke knjige starostavne, meni nedostupne...

Link to comment
13 minutes ago, Lancia said:

Jel istina da Liverpul hoce Valverdea, kako Spanci kazu?¿ Jbt, 130 miliona :isuse:

 

Hoće ga odavno, ali dobiti ga neće.

 

Pojuriš Caiceda a završiš sa Wataru Endom, pojuriš Valverdea a završiš sa Danijem Ceballosom.

  • +1 1
Link to comment
Quote

Još jedna opcija koja je moguća je da mu Pep izmisli neku poziciju. Mada s obzirom da je Alvarezov ubedljivo najveći kvalitet - goalscoring iliti finishing, nema puno smisla udaljavati ga previše od gola. Tako da, pre će Pep krenuti da igra sa 2 špica, ni to nije isključeno. Jbg, praviš pitu od onog šta imaš, Alvarez je stvarno veliki talenat da bi ga pustio jer 'nema gde da igra'

 

Pep čita forum

Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pep čita forum

 

Pepe, jel ti ovo Kovačić treba da zameni KDB? Nešto mi ne deluje moguće, da ti kažem pravo. 

 

Prošli put kad je De Bruyne duže odsustvovao, ušli ste u strašnu seriju rezultata ali tada vas je nosio Bernardo nekakvom ludačkom formom. Danas ni njega nema i ova tvoja legija zla ne radi bog zna šta. Sad je tu Haaland, ali i njemu neko treba da doturi loptu. Ko će, Grealish i Foden?

 

Sa druge strane, ne razumem kako Njuka nema nekog boljeg levo od ovog blajhanog skauzera. Zar nisu baš oni doveli Barnsa iz Lestera?

 

Link to comment
10 minutes ago, Bogotac said:

Ozbiljan igrac i dostojna zamena kad Haland ode u Madrid

 

Kakav Madrid, naopako, da ga upare sa Mbapeom? :blink: Ronaldo i Messi novog doba, u istom timu? Zajebi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...