Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

16 minutes ago, Lancia said:

Ja nisam video da je bilo kopacka o kopacku, vec donji deo potkolenice, jbmlg sad ako sam slep, boze moj. Nije bio neki udarac, vec opasna igra, kao sto ni ono nije bio neki penal, ali jebi ga, to se svira.

Pa nije bas ni neka opasna igra, unutrasnji dio kopacke, nije otvorenim djonom. Identicno su isli na loptu, i to bas na loptu.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Kristi odigrao unutrašnjom, MekAlister kasnio i roknuo ga kramponima po zglobu/donjem delu lista - kako to nije crveni? 
 

Ja isto ovo video, da ga jebes. Nebitno, vise, Liverpul je bolje igrao nakon iskljucenja. Ono sto ne valja, opet se nekako lako dolazi u gol sansu u prostoru bazendzija, odbrana je slabiji deo tima.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Ja isto ovo video, da ga jebes. Nebitno, vise, Liverpul je bolje igrao nakon iskljucenja. Ono sto ne valja, opet se nekako lako dolazi u gol sansu u prostoru bazendzija, odbrana je slabiji deo tima.

 

Pa nije nužno do odbrane, ostavljeni su na vetrometini odlaskom Fabinja i Henda. Mekalister nije tip igrača koji može to da pokrpi ni u paru sa nekim, a kamoli sam.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa nije nužno do odbrane, ostavljeni su na vetrometini odlaskom Fabinja i Henda. Mekalister nije tip igrača koji može to da pokrpi ni u paru sa nekim, a kamoli sam.

Moze i tako da se gleda, ali to je onda do Klopa, koliko dugo misli da mu sredina terena nije potrebna. znam da su izvisili za kupovinu dva igraca, ali opet.

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa nije nužno do odbrane, ostavljeni su na vetrometini odlaskom Fabinja i Henda. Mekalister nije tip igrača koji može to da pokrpi ni u paru sa nekim, a kamoli sam.

 +1

A još treba ići u goste Njukaslu i bez njega, da ne pričam da je doveden zbog iznošenja lopte pasom dok protivnik pravi presing, ko će to da obavlja u sledeću nedelju ? Ili će lopta da se nabija na palac JSL stajl ?

Link to comment
3 minutes ago, warp said:

 +1

A još treba ići u goste Njukaslu i bez njega, da ne pričam da je doveden zbog iznošenja lopte pasom dok protivnik pravi presing, ko će to da obavlja u sledeću nedelju ? Ili će lopta da se nabija na palac JSL stajl ?

Pa gde su Bajcetic i Tjago?¿

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Pa gde su Bajcetic i Tjago?¿

 

Tijago "izlazi iz povrede" a i agent mu flertuje sa S.Arabijskim klubovima.

 

 Za Bajčetića ne znam, ne vidim da se "nametnuo" Klopu, Vini će preciznije da ti kaže....

  • +1 1
Link to comment

Tijago sam za sebe kaže da mu je trčanje najgori deo posla, a to se i vidi iz aviona. On ne može nikog da pohvata u odbrani sem pukim pozicioniranjem. Bajčeta je ok, ali je i dalje zelen. Videćemo ima li leba od ovog samuraja što su doveli.

Link to comment
7 minutes ago, warp said:

Tijago "izlazi iz povrede" a i agent mu flertuje sa S.Arabijskim klubovima.

 

 Za Bajčetića ne znam, ne vidim da se "nametnuo" Klopu, Vini će preciznije da ti kaže....

 

I Bajčeta izlazi iz povrede, prvi put bio na klupi danas posle pola godine pauze zbog povrede. Ali mladunac od 18 godina ne može da bude pouzdano rešenje ni za šta, treba vremena da se nakupi iskustvo i mišićna masa.

 

Thiago IMHO može da odigra tog deep-lying plejmejera bolje nego Mac Allister. Bolje bi legao neki visoki i jak krljač tipa Fabinho, ali Flop ne misli tako - doveo je Endoa, sličan profil igrača kao što su Thiago i Mac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...