Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Just now, Lancia said:

Pet puta ponavljaju Spanci faul, cist crveni.

 

Neko obrazloženje? Mislim, start jeste visok i potencijalno opasan, ali na kraju je kontakt ostvaren unutrašnjim delovima kopačke dva igrača. Kako je to za crveni?

  • +1 1
Link to comment

Suđenje je katastrofalno u ovom kolu, i to kažem ja koji sam uglavnom jedini 'zaštitnik' PL sudija. Sinoć je propušten da se svira školski penal nad Aurierom i onda sude nešto 10 puta blaže nad Soboslajem i Wissom.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Neko obrazloženje? Mislim, start jeste visok i potencijalno opasan, ali na kraju je kontakt ostvaren unutrašnjim delovima kopačke dva igrača. Kako je to za crveni?

Ja nisam video da je bilo kopacka o kopacku, vec donji deo potkolenice, jbmlg sad ako sam slep, boze moj. Nije bio neki udarac, vec opasna igra, kao sto ni ono nije bio neki penal, ali jebi ga, to se svira.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Ja nisam video da je bilo kopacka o kopacku, vec donji deo potkolenice, jbmlg sad ako sam slep, boze moj. Nije bio neki udarac, vec opasna igra, kao sto ni ono nije bio neki penal, ali jebi ga, to se svira.

 

 Ne znam da li o istom crvenom pričate ?

Čini mi se da Lancia priča o MekAlisterovom faulu koji jeste bio crveni....

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, warp said:

 

 Ne znam da li o istom crvenom pričate ?

Čini mi se da Lancia priča o MekAlisterovom faulu koji jeste bio crveni....

 

Pričamo o istom. Kao što rekoh, prestrogo čak i za kontinentalne standarde, a kamoli za ostrvske. No dobro, ne slažemo se.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...