Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Ne znam šta se dešava sa Salahom i penalima, da li su ga golmani provalili kao što se ja već godinama plašim da će se desiti, pa samo čekaju na sredini i mame ga da proba da plasira uz samu stativu? Ovaj je baš očajno izveo, nesrećni Neto je trebalo da hvata loptu.

Link to comment

Epohalan rezultat na poluvremenu, realnije bi bilo 2-0 za goste.

 

Da ne mračim uvek sve isto, evo za promenu par pozitivnih tačaka:

- Prekidi su opet dobri ofanzivno, VVD ili Konate gotovo svaki put nabodu nešto glavom.

- Mađarski Gerrard mi se sve više sviđa što ga više gledam. Još uvek brlja na sredini kao što je i engleska verzija u njegovim godinama, ali napred obično ima smisla sve što pokuša. Penal je pametno iznudio, svesno zadriblao u tu stranu nadajući se da će balvan da ispruži nogu.

- Diaz je mađija kad ga ne diraju, šteta što je u fudbalu dozvoljen kontakt. Da se ne raspadne od svakog lakšeg remplovanja, bio bi world class.

- Klopp nadilazi moja očekivanja držanjem urugvajskog teleta na klupi, očekivao sam da jubilarni treći put pokuša da ceo tim uobliči oko Darwina. Jota nije sjajan kao F9 ali ipak ostavlja prostora za krila da zaseku unutra i izmisle nešto. Konkretno Salah-Szobo saradnja obećava.

- Ova postava prosto plače za zadnjim veznim umesto Jote ili Gakpoa. Ako Japanac oslobodi Mac Allistera da krene napred, biće bolji approach play i sa te strane.

 

Posle ovog isiljenog izliva pozitive, očekujte da Bornemouth preokrene u drugom poluvremenu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Mitoma:hail:

 

Japanski Salah najbolji Salah. Ne dajte ga Sitiju ako boga znate.

 

Egipatski Salah apsolutno očajan danas, ne zna ni sam koliko je šansi i polušansi upropastio. Pitanje je koliko ga Milošica Kerkez dobro zatvara a koliko je prosto loša forma.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...