Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Već dva je trebalo da prime za prva dva minuta, ali mali ofsajd sprečio jedan.

 

TAA i Mac Allister su šou, svaku loptu koju su primili momentalno su izgubili. Šta rade ovi ljudi na treningu?

Link to comment

Diaz jebote :isuse: Mislim da Mane za celu karijeru kod Kloppa nije nijednom ovako mekano izgubio loptu. Kao deca kad igraju protiv odraslih, tako izgledaju.

Link to comment

Bornmut se gledam nelose pojacao, valjda Adams iz Lidsa zavrsen, Max Arons, Klajvert valjda ima tatine magije i ova dvojica na sredini ne znam kakvi su ali najskuplja pojacanja, svi mladi..

Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Bornmut se gledam nelose pojacao, valjda Adams iz Lidsa zavrsen, Max Arons, Klajvert valjda ima tatine magije i ova dvojica na sredini ne znam kakvi su ali najskuplja pojacanja, svi mladi..

 

Mali Alex Scott (povređen) bi trebalo da je neki strašan talenat, bio u najboljem timu Championshipa prošle sezone sa 19 godina.  Nahvalio ga Pep kad su igrali u nekom kupu.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Miljenko said:

Zasto vam Gakpo igra na ovoj poziciji.:huh:

 

Zbog švapskog ludila.

 

Nemaju nijednog zadnjeg veznog u ekipi pa tamo mora Mac Allister da igra (očajno), i tako ostaje upražnjeno mesto na poziciji LCM. Može da ga popuni ili Curtis Jones ili niko. 

 

Ali inovativni Flopara je cele predsezone isprobavao Gakpoa i Jotu kao ofanzivne vezne, i iako je Gakpo izgledao njanjavo protiv Čelsija, daje mu još jednu priliku na toj poziciji.

 

Jebao ga box midfield da ga jebao, ovo ni na šta ne liči. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...