Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

da, otisao hall, stigao lavia. nosice broj 45 @Weenie Pooh

 

lamptey i livramento su isto bili klinci kada su bili prodati, bilo je malo nezgodno na pocetku jer su igrali dobro ali onda su se ispovredjivali i sada vise nikoga nije briga. mada bih ja vrlo rado vratio livramenta sada, ali je vec kasno.

 

navodno smo u prici za brennana johnsona iz forresta. 40-50 miliona funti, znaci sitnica. jos se spominju onaj bracola iz lyona, doku, koji je vec vidjen za city....

gallagher i broja moguci odlasci...

  • +1 1
Link to comment

Mi navodno treba da završimo Mavropanosa ovih dana. Ne pada mi na pamet da se žalim nakon što sam preživeo dugo vremena vrlo verovatni dolazak Harija Drva. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Divan gest navijača Cityja. Gospoda.

 

Postavili su baner na St James' Park pred večerašnju utakmicu kojim odaju počast dvojici navijača Newcastlea koji su poginuli u avionu MH17 dok su putovali na prijateljsku utakmicu kluba na Novom Zelandu.

 

 

IMG_20230819_111633.jpg

Link to comment

Flop ne menja tim koji je Chelsea razvalio 1-1. Ostaje Jota u špicu, Gakpo u sredini terena, Darwin na klupi :blink:

 

Nippon Banzai mašina među rezervama, kao i povratnik Stefan Bajčetić. Thiago se još polaaako oporavlja.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...