Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

@John Coltrane

 

Pa nije Lavia još završen, sa njegovih ~60 će biti blizu milijarde ali Bundes ipak još beži - ne znam da li je njima upisan Kane za 100 miliona. 

 

Inače, sigurno će te obradovati da čuješ da je LFC izgleda odustao od Sangarea, Fabricio javlja da stiže Wataru Endo iz Štutgarta :isuse: Omaleni Japanac od trideset godina na poziciju zadnjeg veznog, mjktjbm, probijamo dno u ovom prelaznom roku.

 

Prvo ponudiš 110 miliona da rešiš poziciju zadnjeg veznog, a kad te igrač odjebe, onda probaš da je završiš za 15 miliona. Sad je samo pitanje da li će Jörg ili Jürg prvi da leti, mada nije isključeno ni da bude u paketu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
14 hours ago, Weenie Pooh said:

Krenuo je navijački cope, ludilu nema kraja!

 

 

 

Prvo treba identifikovati problem, pa onda pristupiti njegovom rešavanju. 

Link to comment
2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Prvo treba identifikovati problem, pa onda pristupiti njegovom rešavanju. 

 

Dobra analiza Flopovih trenutnih tehničko-taktičkih dilema. 

 

Jedina zamerka je što su na brzinu preleteli preko ključnog aspekta cele priče - koliko se traći učinak 1 Salaha a koliko se malo dobija zauzvrat. 

 

 

Link to comment

olise bio pred dolaskom u chelsea i onda je vlasnik palacea zapretio tribunalom zbog chelseaovog pristupu oliseu i nasi odustali. covek ima otkupnu klauzulu u ugovoru i ovaj je ljut sto smo to bili spremni platiti. tri minuta kasnije olise produzio ugovor na 4 godine. 

 

Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

olise bio pred dolaskom u chelsea i onda je vlasnik palacea zapretio tribunalom zbog chelseaovog pristupu oliseu i nasi odustali. covek ima otkupnu klauzulu u ugovoru i ovaj je ljut sto smo to bili spremni platiti. tri minuta kasnije olise produzio ugovor na 4 godine. 

 

Kao da novi ugovor sprečava prodaju :yawn2: Samo će cena biti veća, ali kad je to sprečilo CFC.

 

Kakvim tribunalom su pretili i zbog čega, tapping up?

Link to comment

sumnjam da cemo opet ici za njim nakon ovoga.

 

nemam pojma sto se uzjebo, verovatno to sto kazes. ali opet, postojala je klauzula, tako da je palace skoro pa i nebitan. usput se sigurno i uspanicio da posle zahe ne izgubi i drugog najboljeg igraca za tako male novce.

 

sve u svemu bezveze. nije neki problem sto ne dolazi, ionako je povredjen do nekog oktobra. nasi imaju taj fetis dovodjenja igraca sa sumnjivim medicinskim kartonom. :vesala2:

Link to comment
15 hours ago, Weenie Pooh said:

Fabricio javlja da stiže Wataru Endo iz Štutgarta :isuse: Omaleni Japanac od trideset godina na poziciju zadnjeg veznog, mjktjbm, probijamo dno u ovom prelaznom roku.

 

 

On dolazi da bude Milner umesto Milnera, ne kao zamena za DM-ove za koje smo izduvali.

 

Link to comment
16 hours ago, Weenie Pooh said:

@John Coltrane

 

Pa nije Lavia još završen, sa njegovih ~60 će biti blizu milijarde ali Bundes ipak još beži - ne znam da li je njima upisan Kane za 100 miliona. 

 

Inače, sigurno će te obradovati da čuješ da je LFC izgleda odustao od Sangarea, Fabricio javlja da stiže Wataru Endo iz Štutgarta :isuse: Omaleni Japanac od trideset godina na poziciju zadnjeg veznog, mjktjbm, probijamo dno u ovom prelaznom roku.

 

Prvo ponudiš 110 miliona da rešiš poziciju zadnjeg veznog, a kad te igrač odjebe, onda probaš da je završiš za 15 miliona. Sad je samo pitanje da li će Jörg ili Jürg prvi da leti, mada nije isključeno ni da bude u paketu.


Uf pa ne znam baš da je on rešenje za DMC. Kod “švaba” je Karazor bio “krljač” a Endo malo ofanzivniji i kreativniji. 
Pomno sam gledao dvomeč plejofa kad su nalupali HSV, 1:1 sa Elitom™ i epskih 3:3 sa pokojnim BVB - to mi je najsvežije pošto se igralo u aprilu/maju. Svaki put je bila neka vrsta 3-4-2-1 tj u odbrani 5-2-2-1 sa Sosa levo Vagonam desno. 
 

Bruno Labadia je baš imao hard on na Japanezere, u 11 mu je igrao još i Haraguči i Hiroki Ito, ali je on trajao samo par meseci pa ga je zamenio Sebastijan Henes, sestrić robijaša Ulija, inače ex Bajern mladje kategorije i Hoffe.

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Uf pa ne znam baš da je on rešenje za DMC. Kod “švaba” je Karazor bio “krljač” a Endo malo ofanzivniji i kreativniji. 

 

Pa nije ni Caidedo klasični krljač, isto je malo ofanzivniji i kreativniji sa loptom, bitno da radi i trči okolo neumorno. (Lavia je isto tehničar, samo malo krupniji.) To što bi i Ekvadorca i Japanca u svakom duelu oduvao neki veći & jači napadač, to uopšte nije bitno in the Floppoverse.

 

Praviće se Fabinho od blata kako je krenulo, MMW.

 

50 minutes ago, copkillah said:

On dolazi da bude Milner umesto Milnera, ne kao zamena za DM-ove za koje smo izduvali.

 

To ti čitaš misli trustu mozgova zvanom LFC transfer committee, ili imaš neke insajderske informacije? 

 

Ako je samo za rotaciju, plus za nedajbože ispomoć na bekovskim pozicijama, nemam ništa protiv. Ali meni je indikativno da smo jurili startnog DCM, ispušili par puta zaredom, a onda potpisali jeftinog japanskog Milnera.

 

Ako do kraja dođe neki Sangare-Doucoure, neće smetati Japanac. Ako ne dođe, jebali smo ježa.

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...