Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

7 minutes ago, John Coltrane said:

Pouzdan, pored svega što si naveo a da nije iz Dendinog opusa. 

 

Kad je bila priča za Kasemira, ja sam kao back up opcije najviše priželjkivao njega ili Ugarte iz Sportinga. 1 je završio u PSŽ a eto drugi je nadomak Livea. 

 

Hvala, nadam se da će ga uzeti jer neko na toj poziciji apsolutno mora da dođe... ali pominju se i PSG i Bayern, tako da ko zna.

 

Andre može isto, mada njega bolje da kaparišu za sledeću sezonu kad Tijago okači kopačke o klin.

 

7 minutes ago, John Coltrane said:

Ovo što pišete za Ramsdejla je, po svemu sudeći, plod njegovog skorašnjeg intervjua. 

 

Jeste, otkrio da mu je brat gej pa zato :isuse:

 

Ja od početka sezone trubim da je hajp oko njega off the charts, komentatori se oduševljavali bukvalno svakom odbranom bilo da je rutinska ili stvarno top, namereni da utucaju u glavu gledaocima da je u pitanju novi #1 repstacije po svaku cenu.

 

Sad, svaka alternativa odvratnom Pickfordu je što se mene tiče dobrodošla, ali da ga se prerano kuje u zvezde mislim da je neporecivo. Dečko ima svoje kvalitete svakako, ali ima i svoje mane. Slično kao Nick Pope ume da briljijra ali ume i da te apsolutno pokopa kad je najvažnije, što bi navijači Arsenala trebalo da znaju:

 

 

Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste, otkrio da mu je brat gej pa zato :isuse:

 

Ja od početka sezone trubim da je hajp oko njega off the charts, komentatori se oduševljavali bukvalno svakom odbranom bilo da je rutinska ili stvarno top, namereni da utucaju u glavu gledaocima da je u pitanju novi #1 repstacije po svaku cenu.

 

Sad, svaka alternativa odvratnom Pickfordu je što se mene tiče dobrodošla, ali da ga se prerano kuje u zvezde mislim da je neporecivo. Dečko ima svoje kvalitete svakako, ali ima i svoje mane. Slično kao Nick Pope ume da briljijra ali ume i da te apsolutno pokopa kad je najvažnije, što bi navijači Arsenala trebalo da znaju:

 

 


 

Ako si čitao ceo intervju jasno ti je da je Ramsdejl zadnjih meseci u teškom psihičkom stanje zbog pobačaja njegove supruge (izmedju ostalog). Truli kapitalizam™ nema milosti niti razumevanja za tudje privatne probleme na poslu.

  • +1 1
Link to comment

To je bilo još u januaru, zar ne? Nešto se ne sećam da je više kiksao u drugom delu sezone nego u prvom. 

 

Ako je stvarno do toga i nije se oporavio do danas, onda jebiga i treba da ga zameni, nije Arsenal grupna terapija za oporavak od traume nego fudbalski klub.

 

Ali stvarno sumnjam da to ima ikakve veze, kao i da ga je Arteta već otpisao.

Link to comment

Najveći kvalitet Remzdejla je što je veliki navijač Arsenala, tako da bukvalno daje 110% na svakoj tekmi. Da ima pregršt mana kao i svaki engleski golman, i da kaska za elitnim golmanima prvenstveno u igri nogom, je više nego evidentno. 

 

Ništa što već nismo videli ranije, često smo imali dva dobra golmana: Martinez/Leno, Leno/Remzdejl.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

To je bilo još u januaru, zar ne? Nešto se ne sećam da je više kiksao u drugom delu sezone nego u prvom. 

 

Ako je stvarno do toga i nije se oporavio do danas, onda jebiga i treba da ga zameni, nije Arsenal grupna terapija za oporavak od traume nego fudbalski klub.

 

Ali stvarno sumnjam da to ima ikakve veze, kao i da ga je Arteta već otpisao.


Ja se nešto ne sećam epohalnih grešaka Ramsdejla, čak, posle odlaska Berna Lena bio sam siguran da je on vaspostavljen u dugoročno No.1 rešenje. 
 

Nije grupna terapija, ali jeste grupa ljudi koja treba da funkcioniše kompaktno i u dobru i u zlu. 

Link to comment

Ovo se ne dešava, koliko razočarenja čovek može podneti na nedeljnom nivou :sad:

 

Ako je ovo stvarno stav Ten Haga čovek je definitivno prolupao, sinoć je posle meča zvučao kao retard, a sad sam polako sve sigurniji da definitivno pojma nema gde udara. Čestitke Čekićarima na izbegnutom metku.

Edited by ducca
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Ovo se ne dešava, koliko razočarenja čovek može podneti na nedeljnom nivou :sad:

 

Ako je ovo stvarno stav Ten Haga čovek je definitivno prolupao, sinoć je posle meča zvučao kao retard, a sad sam polako sve sigurniji da definitivno pojma nema gde udara. Čestitke Čekićarima na izbegnutom metku.

Isto tako je jasno da nece biti prvi ni treci izbor, pa kontam da ce zapaliti na Bliski istok, jer ocigledno pare na sunce, pa onda mozemo o fudbalu.

Link to comment
7 hours ago, kipo said:

Isto tako je jasno da nece biti prvi ni treci izbor, pa kontam da ce zapaliti na Bliski istok, jer ocigledno pare na sunce, pa onda mozemo o fudbalu.


Ma to su samo pusti snovi, vidiš da nismo sposobni nikog tamo da zavaljamo u SA, a igrači tamo idu na kilo. A i ubedjen sam da bi Megvajer odbio jer želi, i dalje, da bude tu za Sautgejta.
 

DvBek i dalje ništa, Henderson ništa, Megvajer španska serija, sa druge strane ni pomena od Todiboa, Pavara ili Amarbata…

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

A i ubedjen sam da bi Megvajer odbio jer želi, i dalje, da bude tu za Sautgejta.

Ali nece igrati nista ako ostane, onda sigurno nema nista od Sautgejta.

Link to comment
17 minutes ago, kipo said:

Eric Bailly is now unlikely to join Al Nassr after they turned to Aymeric Laporte. He has also decided not to pursue a deal with Besiktas :laugh:

Sad mi je jasno sta znaci onaj brod na grbu Man Utd...

Spoiler

maryceleste.jpeg

Mary Celeste, brod ukletih...

 

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...