Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

na temu nasilnika i njegovog eventualnog povratka u tim:

 

Ja uopste ne znam kako da se postavim prema ovom slucaju - nisam bas hteo da skrecem ovaj topik na tu temu, pa sam dodao poruku tamo gde sam mislio da je adekvatnije, ali bez komentara, mozda da nastavimo tamo? 

 

  • +1 2
Link to comment

@John Coltrane, ti koliko se sećam gledaš holandske rekreativce, valja li čemu ovaj Sangare iz PSV?

 

Ja ovo malo što sam izvrteo na YT, deluje mi kao novi Yaya ukršten sa Fabinjom, tačno ono što Flopu trenutno treba - veliki i jak i relativno iskusan, ume da uzme i da zadrži loptu, ume i da skoči i da doda i da šutne, može spolja za tri a može i jako do samog kraja... ali kompilacije su ipak kompilacije.

 

 

 

Link to comment
Just now, renne said:

Raya u Arsenalu

Loan? S obaveznom kupovinom na kraju ili? Ovo mi je totalni wtf. Ramsdejl ima odlicnu sezonu, bice prvi golman Engleske vjerovatno, i sad treba da se bori za prvi tim.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, kipo said:

Loan? S obaveznom kupovinom na kraju ili? Ovo mi je totalni wtf. Ramsdejl ima odlicnu sezonu, bice prvi golman Engleske vjerovatno, i sad treba da se bori za prvi tim.

 

Relegation Ramsdale je bio prehajpovan žestoko prošle sezone - najzad Englez na golu Arsenala, novi David Seaman, bla bla truć. 

 

Sećam se pre cca godinu dana kad je odbranio Madisonu slobodnjak negde poluvisoko posred gola, ovde ste svršavali na vrhunsku odbranu zato što su Sky i BBC rekli da je bila :isuse:

 

Španski Eddie Howe ima visoke standarde i zna šta radi; neće mu prvom golmanu pasti kruna s glave ako bude imao malo konkurencije.

 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Relegation Ramsdale je bio prehajpovan žestoko prošle sezone - najzad Englez na golu Arsenala, novi David Seaman, bla bla truć. 

 

Sećam se pre cca godinu dana kad je odbranio Madisonu slobodnjak negde poluvisoko posred gola, ovde ste svršavali na vrhunsku odbranu zato što su Sky i BBC rekli da je bila :isuse:

 

Španski Eddie Howe ima visoke standarde i zna šta radi; neće mu prvom golmanu pasti kruna s glave ako bude imao malo konkurencije.

 

Ali nije malo konkurencije, o tom se radi. Ladno nemam ideju ko im je sad prvi golman, vjerovatno ni Arteta.

  • +1 1
Link to comment

Dobar je deal i Raya je do yaya ali opet je mind fuck. Ramsdale jako dobar uticaj u svlačionici i pozitiva uopšte. Valjda neće biti neki pičvajz sad.

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

@John Coltrane, ti koliko se sećam gledaš holandske rekreativce, valja li čemu ovaj Sangare iz PSV?

 

Ja ovo malo što sam izvrteo na YT, deluje mi kao novi Yaya ukršten sa Fabinjom, tačno ono što Flopu trenutno treba - veliki i jak i relativno iskusan, ume da uzme i da zadrži loptu, ume i da skoči i da doda i da šutne, može spolja za tri a može i jako do samog kraja... ali kompilacije su ipak kompilacije.

 

 

 


Pouzdan, pored svega što si naveo a

da nije iz Dendinog opusa. 

 

Kad je bila priča za Kasemira, ja sam kao back up opcije najviše priželjkivao njega ili Ugarte iz Sportinga. 1 je završio u PSŽ a eto drugi je nadomak Livea. 
 

 

 

Ovo što pišete za Ramsdejla je, po svemu sudeći, plod njegovog skorašnjeg intervjua. 

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...