Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Just now, ducca said:

Sredina sa Brunom i Mountom neće nikada funkcionisati, ne znam zašto se EtH tripovao da je to taj igrač koji je falio Unitedu u vidu MM.

 

Malo je rano za ovakve utiske, zar ne? Mada i meni je na papiru upravo tako delovalo, Mount je engleski Bruno, nema tima na svetu koji bi dva takva veznjaka mogao da nosi, ogroman je luksuz.

Link to comment

Bar jedan od njih bi morao da debelo promeni svoje navike (MM pretpostavljam), ali ne znam koliko je to realno. Očigledno odradjene kompletne pripreme nisu dale nikakav rezultat za sad. Mali Mainoo je za 2 tekme pokazao vise od obojice za 7 plus ovo danas.

Link to comment

Na osnovu čega da promeni navike, platili su 60 miliona za njega sa postojećim navikama, to dokazuje da je on zvezda i sve što radi je do jaja.

 

Sa 24 godine on je formiran igrač, nema tu ni volje ni mogućnosti da se stvari fundamentalno ispravljaju, sličan problem kao TAA u Liverpulu.

 

@ducca

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jbt samo 2 minuta nadoknade, da li je iko očekivao da već ovako rano krenu sa odustajanjem od preporuka

 

Pa zar je bilo za duže?

 

Link to comment

Ljudi stoje sa rukama u dzepovima i čekaju da prodje neki pas. Ja ne znam jel ima ovaj tim trenera da im nešto dobaci, posavetuje, sme li se nešto uopšte reći Brunu, šta igra taj čovek??! 
 

 

IMG_1477.jpeg

Link to comment

Jebote na šta liče ovi degenerici ofarbani u plavo. Roj Kin da se angažuje za jedan trening, čisto da ih izlomi.

 

Sledi još jedna užasno dosadna sezona. :isuse:

Edited by napadaj
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

Pa zar je bilo za duže?

 

Pa ima u svakom poluvremenu po 10-15 minuta praznog hoda, čak i u ovako živim utakmicama, ali se to s pravom ne štopuje.

 

Šatirani Utd mlitavo, nisu se vratili još sa godišnjeg. Dobiće do kraja, ovi moraju da popadaju od umora.

 

Wolves dosta dobri, em trče em muljaju, Matheus Nunes koga baš nešto neće lopta jedina slaba tačka.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Ljudi stoje sa rukama u dzepovima i čekaju da prodje neki pas. Ja ne znam jel ima ovaj tim trenera da im nešto dobaci, posavetuje, sme li se nešto uopšte reći Brunu, šta igra taj čovek??! 

 

Dobro je i kad je lopta ovima u zadnjoj liniji pa MUFC navodno pritiska, pola tima samo stoji napred i čeka da im se nešto odbije. Valjda treba Kazemiro sam da uzme posed?

 

Upravo crtaju na MNF kako to izgleda kad se desi da lopta prođe Kazemira - iza njega nema nikog živog. Protivnik odmah može da trči 3 na 3, duboko na svojoj polovini, štoperi neka ubace u rikverc i gledaju šta će.

 

image.thumb.png.963f573fd4fb332518f0bbce694aa133.png

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

MM ce u drugom blize 6, Bruno blize 8, Sanco na laznu 9 i sve OK, a da neko dobro igra - ne igra. Garnaca bi trebalo izbaciti cisto da sve bude po JUS-u, mada klinac zna da eksplodira.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...