Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

13 hours ago, John Coltrane said:

Prerano je suditi o igri Čelskija na osnovu prvih pola sata, čekajte da to malo utegne Poketino.

 

Odličnu priliku za to ima već sledeće nedelje. 

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ma nije samo do Darwina, vidiš da su mu igrači javno pokazuju nezadovoljstvo već u prvoj utakmici sezone. Jedan Salah, obično najopušteniji i najkooperativniji, ti se nešto izdrkava kad ga povlačiš sa terena... ako nemaš više ni toliko autoriteta, nećeš ništa izvući od njih.

 

Nađi mi situaciju kada Salah nije bio nadrkan kada je zamenjen, a da to nije bilo nakon het-trika ili nekog dobrog nastupa i ubedljive pobede. Mojne da praviš magarca od komarca, šta si ti, Dejli mejl?

 

 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Nađi mi situaciju kada Salah nije bio nadrkan kada je zamenjen, a da to nije bilo nakon het-trika ili nekog dobrog nastupa i ubedljive pobede. Mojne da praviš magarca od komarca, šta si ti, Dejli mejl?

 

 

Mali si mi uzorak zadao, Salah je ekstremno retko menjan dok je rezultat još aktivan. Ovako pizdeo svakako nije.

 

Meni je delovalo da nije bilo toliko zbog izmene koliko zbog igre koju Klopp postavlja - u drugom poluvremenu loptu nije video, u prvom su ga bar izbacivali u kontre. Šta treba da uradi u opštem rasulu, kako da izmisli gol zakucan za aut liniju dok mu se tim očajnički brani?

 

Na stranu to koliko je u pravu ako mu se ne sviđa ova postavka, javna demonstracija nezadovoljstva = kriza menadžerskog autoriteta.

 

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mali si mi uzorak zadao, Salah je ekstremno retko menjan dok je rezultat još aktivan. Ovako pizdeo svakako nije.

 

Meni je delovalo da nije bilo toliko zbog izmene koliko zbog igre koju Klopp postavlja - u drugom poluvremenu loptu nije video, u prvom su ga bar izbacivali u kontre. Šta treba da uradi u opštem rasulu, kako da izmisli gol zakucan za aut liniju dok mu se tim očajnički brani?

 

Na stranu to koliko je u pravu ako mu se ne sviđa ova postavka, javna demonstracija nezadovoljstva = kriza menadžerskog autoriteta.

 

U pravu si da je retko, ali uvek je tako

 

 

I već smo čitali iste komentare i procene i naravno uvek bi se ispostavilo da je nebitno, kao što je i sada nebitno. 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

uvek bi se ispostavilo da je nebitno, kao što je i sada nebitno. 

 

Pošto me još nikad nije pregazio kamion, garant će i sad da me promaši.

 

Ja sam prognozu dao, osećam da je Klopp do kraja ove sezone kaput, bože zdravlja videćemo koliko sam u pravu bio.

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Pošto me još nikad nije pregazio kamion, garant će i sad da me promaši.

 

Ja sam prognozu dao, osećam da je Klopp do kraja ove sezone kaput, bože zdravlja videćemo koliko sam u pravu bio.

 

To ti je ista logika kao jedan moj ortak koji je posle prve Salahove (pa i Maneove) sezone pričao kako ide sledeće u Real ili tako nešto i tako je ponavljao svake godine, pa eto na kraju je bio u pravu za Manea prošle sezone, otišao je :lolol: 

Link to comment

"Teoretski Kudus lepo zvuči

Malčice je drukčije u praksi"

 

...ovi moji navodno šatro kao metu imaju Kuduza za slučaj da Paqueta završi kod Pepeta. Jedino što će verovatno  zadnji peni od Paqete morati da prebace Ajaksu na račun.  Pozdravljam zainteresovanost za igrača, mada meni ne delluje da je baš poziciono identična zamena. 

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

To ti je ista logika kao jedan moj ortak koji je posle prve Salahove (pa i Maneove) sezone pričao kako ide sledeće u Real ili tako nešto i tako je ponavljao svake godine, pa eto na kraju je bio u pravu za Manea prošle sezone, otišao je :lolol: 

 

Kad sam ja to ranije slutio da se Flopu sprema svilen gajtan?

 

Avgust je 2023, neodgovorno tvrdim da u avgustu 2024 Klopp neće više biti trener LFC. MMW.

 

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kad sam ja to ranije slutio da se Flopu sprema svilen gajtan?

 

Avgust je 2023, neodgovorno tvrdim da u avgustu 2024 Klopp neće više biti trener LFC. MMW.

 

 

Ne pričam o svilenom gajtanu već o tome da su ljudi i ranije pisali o problemima u klubu kada bi Salah bio besan što izlazi iz igre ili ukoliko bi igrači na terenu pokazali ljutnju jedan prema drugom što neko nije dodao loptu i slično. Uvek je bilo nebitno i uvek će i biti nebitno, iako si ti potegao primer sa kamionom koji nema težinu u datom primeru.

Link to comment

Ranije Klopp nije imao iza sebe katastrofalnu sezonu kao što je bila prethodna. 

 

Naravno da se slutnja ne bazira na činjenici da se Salah naljutio oko izmene, pobogu. Gledali smo šta su igrali prošle sezone, kako su se ponašali, kako je Flop mirno stajao i gledao ih sa aut linije kao da je neki rando zalutao na stadion... Ove sezone deluje kao da ćemo gledati more of the same, što na osnovu 5 out 2 in transfer roka, što na osnovu predsezone, što na osnovu ove jedne sramotno loše utakmice.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...