Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, Bogotac said:

Pool bez veznog reda,koliko je Klop tvrdoglav,dabotira svoj tim koji ne moze da igra ovo sto on zeli.

 

Sad će to na brzinu da promene... ovaj, Darwin Nunez i Curtis Jones :blink:

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Ruke su bile ispred grudi, ne znam zašto misliš da je to penal. 

 

Penal k'o vrata. Pesnica je bila odrucena od tela i sprecila cist gol. Poenta pravila o prirodnom polozaju ruke je da ruke ne povecavaju gabarit tela, ova lopta da je prosla ne bi udarila u grudi igraca Celsija vec bi pored njega usla u gol.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, harper said:

Penal k'o vrata. Pesnica je bila odrucena od tela i sprecila cist gol.

 

Eh sad, čist gol :D Išla je negde prema golmanu, ne previše jako. Mogao je da se sudi penal, ali bilo bi baš strogo. 

 

Liverpul kako igra, mogu u dupe da se šutiraju od sreće zbog ovih 1-1. Loptu niti mogu da uzmu, ni da zadrže, čak ni da joj priđu. Nekoliko puta Čelsijev veznjak loše primi, ali ima vremena da se presabere i vrati je pod kontrolu :isuse:

Link to comment

Ali kako otvaraju kontre protivniku, majko moja :lolol: Sere mi se od ovih napada kad Salah i Darwin kao nešto kombinuju na desnoj aut liniji, a u šesnaestercu niko. Vratite je bolje Alisonu.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Penal k'o vrata. Pesnica je bila odrucena od tela i sprecila cist gol. Poenta pravila o prirodnom polozaju ruke je da ruke ne povecavaju gabarit tela, ova lopta da je prosla ne bi udarila u grudi igraca Celsija vec bi pored njega usla u gol.


Pogledaj ponovo. Loptu je kačio Luis Dias, ni blizu da bi išla direktno u gol.

 

 

 

Navijači Čelskija i Salahovo ljutito skidanje bandaže :laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...