Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, John Coltrane said:

Prerano je suditi o igri Čelskija na osnovu prvih pola sata, čekajte da to malo utegne Poketino.


Oh…

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne razumem kakva FIFA, engleske sudije se pre svake sezone dogovore šta će pokušati da poboljšaju, daju instrukcije sudijama i tako se sudi. Poprilično sam siguran da su sudijama dali jasne sugestije šta spada u to vreme koje se nadoknađuje, i da to nema veze sa 'stilom suđenja' o kojem ti pričaš.

 

Ne sećam se da je na SP bilo mnogo tih nadoknada od '15+ minuta po poluvremenu', možda kad je onaj golman imao horor povredu, i par sličnih situacija. Samo finale je nadoknađeno 8+9=17 minuta, što je bio i neki prosek na prvenstvu, tako da ne vidim neko postepeno smanjivanje kako je prvenstvo odmicalo, o kome pričaš.

  

   FIFU spominjem jer je velika razlika između propisanih pravila igre i preporuke određene federacije pa makar to bila i Premijer liga....Zaboravio si za Svetsko prvenstvo, bili su primetni šokovi na pojedinim utakmicama povodom nadoknada od 10 plus minuta, ali pogledaću egzaktne brojeve, ostavićemo za drugi put, dobra je utakmica....

Link to comment

Krs od utakmice ali komentator ne prestaje da prica o sjajnom, nevidjenom fenomenalnom mecu. Salah izgleda posti, ona dva suta koje je imao bi jace sutnuo i mrtvi Veljko Nikolic.

 

Ali, kakvi su Argentinci psi, samo cekam kad ce Enco i Mekalister da povade nozeve i izbodu jedan drugog a pre par meseci su zajedno osvojili WC.:laugh:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Bogotac said:

Klop je Gakpa pretvorio u veznog igraca:fantom:

 

Tako je mogao i Darwina da pretvori, i Petera Kravica, i klupsku baba seru. Mac Allistera isto prolaze kao da ne postoji, jedino Mađar nešto igra u odbrani ali uglavnom na protivničkoj polovini. 

 

Odbrana nije kriva što ovako izgleda, bez zaštite na sredini ne može da se igra.

 

Ne znam čemu se Flop nadao, da će u početnoj konfuziji da strpaju tri gola pa da se ovi predaju? Jedan nije dosta, CFC je skapirao da može da prođe kroz sredinu ili po desnom boku kad god poželi. Biće baš zajebano do kraja ako nešto drastično ne promeni na poluvremenu.

 

Link to comment

Da je neki igrač liverula onako djonom usao, ispisalo bi se ovde 20 strana do sada, a ono ništa.

 

I zašto mi se učinilo da su Salahu oPsajd merili od vrha prsta povrdjene ruke a ne od noge, ivice dresa...nisam poludeo, ladno merili ofside od vrha prstiju - glava bije, niti rame (mislim svakako je bio ali buhahahah)

Screenshot_20230813_183147_com.android.chrome_edit_131834587819987.jpg

Edited by Zlurad
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...