Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

11 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nadajmo se. Nakon inicijalnog uspeha sa Špancima (Fabregas, Cazorla, Arteta, Monreal), u poslednje vreme smo imali samo loša iskustva (Bellerin, Lucas Perez, Ceballos, Dani Suarez). Sad je na Mekanom da preokrene trend

Ova prva tura vam je basko-katalanska, druga je spanska, sad ste zahvatili iz prave grupe :D a ovi od @copkillah se zajebali, misle dovoljno je da je iz Sosijedada :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
43 minutes ago, copkillah said:

A i to što kažeš, Edvards & co. su poznati po brojnim zajebima :fantom:

 

0_Keita-Minamino.jpg

 

:happy:

Link to comment
4 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

0_Keita-Minamino.jpg

 

:happy:

 

Khm, na ovoj slici vidimo 3 osobe koje u svojim sobama sa trofejima imaju po jednu medalju Lige Šampiona. Jednu više od Arsenala FC

 

:cool:

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Yoro sjebao mišić i 10Hag kaže da ga čeka considerable period out. Sreća pa Evans produžio ugovor :ph34r:

Edited by Baldrick S.
Link to comment

 

Ja ne znam jel ovo ono ko ne pita taj sigurno neće j***t, ili je droga koju koriste jako lošeg kvaliteta pa oštetilo kognitivne sposobnosti.  Inače, ko je Jhon Duran Duran uopšte....

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ja ne znam jel ovo ono ko ne pita taj sigurno neće j***t, ili je droga koju koriste jako lošeg kvaliteta pa oštetilo kognitivne sposobnosti.  Inače, ko je Jhon Duran Duran uopšte....

Kvalitetan dop se valja ulicama Londona, nemam drugo objašnjenje. Jebeni Duran, nedokazan i smiješan igrač naspram Kudusa koji je odigrao sezonu karijere i dokazao da lagano može da gazi PL.

Link to comment

Pisalo se nešto po IKSU, WHU bi otprilike da nam MUTD  još i doplati  da bi ga uzeli, a MUTD bi da za njega uzme Kudusa i Bowena i da im se doplati još pedeset miliona ( malo karikiriam naravno )  tako da nije bilo ni blizu. Ako nešto novo nema od juče, ovo sam čitao pre desetak dana. 

Link to comment

Jutros se suska da je AWB pristao na uslove ali nista zvanicno nema. Klubovi su jos prije dogovorili ne zna se tacno sta.

Link to comment

AWB šutiraju kao da smo doveli Kafua, a biće kao sa levim bekovima prošle sezone - deca na pozajmicu/prodati, a Šo u bolnici. 
 

btw Hari Amas prilično zrelo odigrao protiv Arsenala obzirom na godine i neiskustvo igranja za A tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...