Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 hours ago, Sandens said:

 

šta je sa smith roweom? ide (nadam se u fulham) ili ostaje?

 

Ne pratim baš toliko dešavanja u klubu (pogotovo leti). Deluje da bi morao otići ovog leta jer ga Arteta očigledno ne vidi ni kao igrača koji ulazi s klupe. Mislim da je više problem psihologija, nego fudbalsko znanje. Definitivno bih ga voleo gledati da igra negde, što da ne i u Fulamu.

Link to comment
6 minutes ago, Pantelija jr said:

@Weenie Pooh ajde jbt, iscima me… ja mislio napokon i mi™ doveli nekoga 

 

:sad:

 

Neće ljudi da se troškare, Ćelavi im je privremeno rešenje, budžet mu evidentno teži nuli.

 

Doveli su mu Van Den Berga sa pozajmice da pojača odbranu, Karvalja sa pozajmice da pojača vezu, pustili Adrijana da pojačaju golmanski pul... 

 

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Neće ljudi da se troškare, Ćelavi im je privremeno rešenje, budžet mu evidentno teži nuli.

 

Doveli su mu Van Den Berga sa pozajmice da pojača odbranu, Karvalja sa pozajmice da pojača vezu, pustili Adrijana da pojačaju golmanski pul... 

 

A ko je trajno? I dalje se nadamo Xaviju?

 

Van Den Berg - ja zaboravio da taj postoji… kome smo ga bili pozajmili?

 

Karvaljo… to je onaj mladunac-patuljković, neki kao midfilder? Ja bio ubijeđen da je taj bio povrijeđen zadnjih XY mjeseci…

 

Adrijan - :thumbup: to je dobar transfer, pravo pojačanje!

Link to comment
4 minutes ago, Pantelija jr said:

A ko je trajno? I dalje se nadamo Xaviju?

 

Ko zna, videćemo valjda ko je slobodan kad bude rešeno da Slot dobija nogobulj. Dinamika! Fleksibilnost! 

 

Za sada su ova dvojica pozajmljenika jedina pojačanja. Prilično poražavajuće deluje ali ko zna, ima još mesec dana da se stvari promene.

 

4 minutes ago, Pantelija jr said:

Van Den Berg - ja zaboravio da taj postoji… kome smo ga bili pozajmili?

 

Ih, kome nismo. Bio je u Prestonu, pa u Šalkeu, i najzad u Majncu... kod ovih poslednjih se navodono OK pokazao, stasalo dete, raskrupnjalo se. Mani je pre 3+ godine delovalo da je problem u agilnosti, trebalo mu je po pet sekundi da se okrene za 180 stepeni. Za četvrtog štopera je valjda dovoljno dobar.

 

4 minutes ago, Pantelija jr said:

Karvaljo… to je onaj mladunac-patuljković, neki kao midfilder? Ja bio ubijeđen da je taj bio povrijeđen zadnjih XY mjeseci…

 

Da, mali Fabio, doveli ga iz Fulama valjda godinu dana posle Eliota. I on je bio na pozajmici, prvo neuspešnoj u Lajpcigu a onda uspešnoj u Halu. 

 

Pre nego što je otišao Klop ga je neko vreme baš forsirao, mislim da mu je čak počeo utakmicu protiv Sitija jednom prilikom. Onda su se nešto pokarambasili izgleda, pretpostavljam zbog manjka zalaganja i povremenih isključenja mozga, pa je dete poslato u pečalbu.

 

 

Link to comment

A realno sam zaboravio najveće pojačanje ovog leta, Salahudinovu novu frizuru.

 

 

Link to comment

Ima tu pojačanja koja nisu vidljiva netreniranom oku. Jači ste za još jednu sezonu istog tima na okupu.

#kontinuitet

 

Jači za Salahovu aerodinamičnu glavu. I za novog, emotivnog i porodičnog Darwina. 

 

NIje to baš sve kako Winnie predstavlja

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

propustio sam pola ep ali sam gledao prvo poluvreme prijateljske chelsea-wrexham jutros u 04:00 da overim marescaball :sleep:

 

4-3-3 na papiru 3-2-5 u napadu, jedan bek ostaje u zadnjoj trojci, drugi ulazi u vezni red u pivot, 2 osmice koje igraju visoko, probojna krila koja stoje široko i traže izolaciju...bice to solidan pokušaj pepovštine, ali plašim se da i posle 1242 pojačanja chelsea nema dovoljno kvaliteta na osmicama, a doveli su samo kdh-a tu ako se ne varam

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Neće ljudi da se troškare, Ćelavi im je privremeno rešenje, budžet mu evidentno teži nuli.

 


Čovek nije ni počeo mandat a već ga smenjuješ :dry:

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:

Čovek nije ni počeo mandat a već ga smenjuješ :dry:

 

Ne bih ga ja smenjivao pre juna decemb oktobra, samo konstatujem da mi ovaj bizarno nizak nivo poslovanja miriše na to da su mu dani unapred odbrojani. Da će morati da se dokazuje sa budžetom koji teži nuli. 

 

Poređenja radi, kad je Flopara došao, u prvom prelaznom roku je dobio Manea i Marka Grujića, dakle fundamente budućeg šampionskog tima.  

 

Link to comment
49 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne bih ga ja smenjivao pre juna decemb oktobra, samo konstatujem da mi ovaj bizarno nizak nivo poslovanja miriše na to da su mu dani unapred odbrojani. Da će morati da se dokazuje sa budžetom koji teži nuli. 

 

Poređenja radi, kad je Flopara došao, u prvom prelaznom roku je dobio Manea i Marka Grujića, dakle fundamente budućeg šampionskog tima.  

 


Pa daleko je 01.09. …ili kad već zvanično pada zatvaranje prozora™

 

Koja pozicija bi ti bila prioritet za pojačati? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...