Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Yoro u 11, kao i bludni sin Dzejdon. 
mada, iz nekog razloga pocetak kasni…

 

Link to comment

Samo Amada ostaviti, sve ove Sanchice i Antonije rastjerati sa tog desnog krila. 2-3 100% prilike kreirao i golcinu postigao. Dobar i ovaj Kolijer.

Link to comment

Yoroa sam gledao protiv PSG prošle sezone i prvo zapažanje mi je bilo da ima klizeći kao AWB - odlično koristi duge noge. I danas je imao 1 tackling na Dresersu malo ispred 5m. 
 

Još je dete, a deluje moćno.

  • +1 1
Link to comment

Utakmica u18 timova Liverpula i Frankfurta juče prekinuta i registrovana rezultatom 0:3  jer su igrači Liverpula napustili teren jer je jedan igrač Pool-a rekao da je čuo rasistički izraz. Ono, bilo je samo pitanje trenutka kad će nemačka omladinska reč za drugara, mate-a,  broa biti interpretirana kao rasizam. Nije prvi put da čujem da se ovo dešava u nemačkoj, naročito kod novopridošlih (neki su čak išli i prijavljivali slučajeve policiji, pisali blogove i pominjali celokupnu nemačku omladinu kao rasističku pa je cela "ekspat" (ajde da se ne zajebavamo, imigrantska zajednica) bila podeljena - pola se smejalo jer su ovde dovoljno dugo, druga polovina je bila u šoku kako prva polovina može da brani rasiste. 

 

Nemačka reč je Digga i bukvalno znači brate, bate, mate, bro i koriste je kao svaku drugu reč, naročito klinci od osnovne škole do faksa i nema ni istorijsku niti etimološku vezu sa rasizmom i sa rečju koja počinje na drugo slovo.

 

Patite sekto, mi se bolje zabavljamo iako nemamo Yora, tim nam je full digga, wie geht's! :laugh:

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

Yoro hteo veći klub…

 

 

IMG_3700.jpeg

 

Verovatno je mislio da potpisuje za Siti posto je verovatno I on navijao za taj klub kad je bio malo pa je provalio da se zajebao.

 

Ajde Johne, mi ovog klinca nismo hteli ni u rumorima te godine. Ove smo se pominjali ali nije bas Edwards toliko lud da placa klinca sa 38 nastupa 60+ miliona I da mu da platu od 150K funti nedeljno.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Baldrick S. said:

 

Verovatno je mislio da potpisuje za Siti posto je verovatno I on navijao za taj klub kad je bio malo pa je provalio da se zajebao.

 

Ajde Johne, mi ovog klinca nismo hteli ni u rumorima te godine. Ove smo se pominjali ali nije bas Edwards toliko lud da placa klinca sa 38 nastupa 60+ miliona I da mu da platu od 150K funti nedeljno.


Onda Francuzi lažu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...