Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

On 17. 7. 2024. at 12:22, Jeremija said:

Ispred nosa Real Madridu, deluje da nova struktura u klubu zna svoj posao.

 

 

 

 

 

 

Pa nije baš ispred nosa Realu, iz prostog razloga što Real nije hteo da ga plati više nego što smatraju da vredi, 30-40. Ceo paket će MU da košta oko 70 milona, što je ozbiljna suma novca za klinca koji je talentovan, ali znaš i sam da to ništa ne znači. 

 

Ako se ispostavi da je dobar, uvek će moći da ga kupe od vas :D

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, copkillah said:

Pa nije baš ispred nosa Realu, iz prostog razloga što Real nije hteo da ga plati više nego što smatraju da vredi, 30-40. Ceo paket će MU da košta oko 70 milona, što je ozbiljna suma novca za klinca koji je talentovan, ali znaš i sam da to ništa ne znači. 

 

Ako se ispostavi da je dobar, uvek će moći da ga kupe od vas :D

 

Vidite sekto kako Copi sve fino sa vama, kulturno i umereno, dok mahniti LFC Tviter pravi fail kompilacije o dečku čiji su potpis prizivali pre samo par nedelja. 

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, kipo said:

Ispred nosa Realu. 

 

(mada nije jos sve gotovo, da ne ureknemo pu pu pu)

 

 

  • +1 1
Link to comment

Eto već dva zvučna imena, Guardiola uzeo Savia, Dyche uzeo Ndiayea... izgleda samo naša ćelava prevara ništa nema nameru ni da kupi ni da proda :cry:

 

A pripreme počinju za devet dana :isuse:

 

 

Link to comment

Celava prevara protiv celave prevare protiv celave prevare protiv celave prevare, Pep dominira :chr_brucelee:

Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

Eto već dva zvučna imena, Guardiola uzeo Savia, Dyche uzeo Ndiayea... izgleda samo naša ćelava prevara ništa nema nameru ni da kupi ni da proda :cry:

 

A pripreme počinju za devet dana :isuse:

 

 

Ja mislim da oni i nemaju ideju koga da dovedu, a fali u svim linijama tima (sem golmana).

Link to comment

Evo Lopetegui se čak nije ni ošišao a dovodi Kantea za 20 miliona iz Arabije, boli ga uvo.

 

Samo Slot bleji. Ladno ćemo ući u sledeću sezonu sa istim timom, minus dva trajno ranjena penzosa :isuse: 

 

Ali nema veze, Bajčetić i Ben Doak se vraćaju posle povreda, they're like new signings!

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

bas me cudi da niko ne komentarise ovaj cirkus sto se desava kod nas. nije nikako dosadno, maresca ce imati dosta posla sa hemijom.

 

Ma ko će da traži prevod pesme sa argentinskog, zajebi...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...