Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Gradonačelnik Marseja najavio da će da se bori svim silama da spreči transfer Mejsona + navijači traže da se stopira transfer

  • +1 1
Link to comment

Kakva frka, Junajted da pristane na bilo sta. De Zerbi rekao nesto kao: Njegova proslost me ne zanima. Kada dodju ovde oni su moji igraci, ja ih stitim 100% 

Link to comment

Onaj drugi (Mitchell van der Gaag) otisao. Kontam da bi Van Nistelroj trebao izvuci max iz Hojlunda

  • Haha 1
Link to comment

Pre toga su morali da spasavaju rođenu decu sa tribina, a niko osim navijača i igrača nije imao da ih zaštiti. 

 

Popiće neku kaznu, ali potpuno ih razumem, trebalo bi da tuže i organizatora. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, 189- said:

@Weenie Pooh nadam se da si ponosan na darwina :wub:

 

Ja sam iz principa ponosan na svakog profesionalnog sportistu spremnog da uleti na tribine da se lično obračuna sa šipkašima, zviždačima, i bacačima upaljača, od Kantone preko Rona Artesta pa do urugvajskog teleta.

 

Realno je ponizni odnos prema navijačima nešto najgore. Čast izuzecima ali navijači smo razmaženi nadobudni šljam. Ne treba se praviti da su stvari drugačije ako si svestan da nisu.

 

Ono ritualno tapšanje najvernijima koje košarkaši redovno izvode mi je uvek bilo odvratno. Slično važi za Floparino držanje za ručice i zahvaljivanje Kopu na podršci protiv moćnog West Bromwicha.

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Slično važi za Floparino držanje za ručice i zahvaljivanje Kopu na podršci protiv moćnog West Bromwicha.

 

 

Od svih ljudi, ti ovako da promašiš poentu :isuse:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...