Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Постоји мишљење да Рамсдејл није елитни голман и да Арсенал ако хоће да буде на елитном нивоу мора да се појача на голу. По мени чиста глупост, али очито Артета дијели мишљење тих "стручњака".

 

Иначе, баш ми се свиђа ово што игра Арсенал данас кад се дигну, али види се да и даље имају падове. И ево сад приме гол безвезе.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, ducca said:

O kakvoj povredi Onane pričate, daj neki link? Apsolutno nigde na Tw nema nista, jedini ko se povredio je Heaton pre 2-3 dana.


Ja videh ovo, slika Onane na linku, a ovo vest za povredu Hitona. Opusti se, Onana je živ i zdrav -me culpa. 
 

https://www.facebook.com/100044296156511/posts/pfbid05TvMMQ81xFgLwpC5gkidLgL44BcfNDRQsvJQ3oEENHDLcLwDfjsWQ31t4pipieY7l/?mibextid=cr9u03

Link to comment

Gledam lajnape, čini mi se kao da je neki next gen wave došao ove sezone, dosta mladih igrača neafirmisanih u mnogo ekipa, imam osećaj da će biti mnogo veći gap između velikih i malih i da ćemo manje vidjati iznenađenja tipa da će bur, lut, shu I slični skidati skalp velikoj 6ci

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...