Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Ovo je onaj lik što žonglira na poluvremenu malog fudbala za dva zidarska. Boeliju u ovom momentu možeš prodati Mitra Mirića u dresu Bajerna

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Potpisali smo Foderingama iz Šefild Junajteda. Verovatno će biti treći golman, jer su i Areola i Fabijanski ( koji će navodno dobiti još jedan ugovor na godinu dana ) klasa iznad.  Navodno smo billi u pregovorima za Lukmana, ali je ( opet navodno) Čelzi uleteo sa mnogo jačom ponudom. 

Link to comment
3 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Potpisali smo Foderingama iz Šefild Junajteda. Verovatno će biti treći golman, jer su i Areola i Fabijanski ( koji će navodno dobiti još jedan ugovor na godinu dana ) klasa iznad.  Navodno smo billi u pregovorima za Lukmana, ali je ( opet navodno) Čelzi uleteo sa mnogo jačom ponudom. 

De ce vise s tolikim fudbalerima?¿ Skoro da ne postoji igrac, za kog Celzi nije zainteresovan, plus sad su u nekom rezimu slicnom Njukaslu, Forestu, Vili, gde bi normalno bilo da se oslobadjas igraca. nista mi nije jasno, kako funkcionise Premier liga. 

Link to comment

 

prica se da cemo im dati neke igrace uz novac.

 

takodje da dovodimo i nekog argentinca stopera anselma.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Ugarte je izgleda rešenje za DM, bitno da je na popustu i da ima manje od 25 godina, dakle ispunjava sve uslove INEOSA. Iskreno ni ne sećam ga se uopšte to malo PSG-a što sam pogledao u CL, ali čim gledaju da ga istovare i to u pola cene posle 2 sezone, strepnja mi je dublja od nade…

Link to comment

Priča se da je Liverpul navorno poslao ponudu za Entonija Gordona, Njukasl je u frci, mora da prodaje u narednih 48 sati.


Meni bi to bila super kupovina, dobar i koristan igrač, navijač Liverpula, mlad, domaći igrač koji nije prehajpovan, taman.

 

  • +1 1
Link to comment

Oprostio bi mu ružnu prošlost :D !?

 

Navodno smo zainteresovani za Kalafjorija, kao uostalom pretpostavljam još jedno 20+ timova širom Evrope.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
15 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Oprostio bi mu ružnu prošlost :D !?

 

Navodno smo zainteresovani za Kalafjorija, kao uostalom pretpostavljam još jedno 20+ timova širom Evrope.

 

Pa pazi, on je dečko navijač Liverpula, kao što sam pomenuo, bio je i u akademiji neko vreme, pa je prešao u Everton. Nemam problem s tim :D

 

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Pa pazi, on je dečko navijač Liverpula, kao što sam pomenuo, bio je i u akademiji neko vreme, pa je prešao u Everton. Nemam problem s tim :D

 

Je li to onaj ruznjikavi plavusan? 

 

Pise li se jos o nekim pojacanjima? 

Link to comment
17 minutes ago, radnik said:

Je li to onaj ruznjikavi plavusan? 

 

Pise li se jos o nekim pojacanjima? 

 

Ništa konkretno, a ovaj je tema pošto Njuka mora da prodaje do sutra. Navodno su tražili da deo dila bude i Kvansa, što nije opcija za nas.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...