Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

42 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Treba otvarat novu temu. @Weenie Pooh?

 

Gde ćeš tokom EŠ, vrućina...

 

Daj bar da se neki transferi odrade.

  • Hvala 1
Link to comment

Kako bi bilo da ostavite ovu temu koju je Arlo svojevremeno otvorio? Tako se cuva njegovo nasledje, a i ime mu stoji u vrhu. Samo promenite naslov i teraj?

  • +1 6
Link to comment
5 hours ago, dragance said:

Kako bi bilo da ostavite ovu temu koju je Arlo svojevremeno otvorio? Tako se cuva njegovo nasledje, a i ime mu stoji u vrhu. Samo promenite naslov i teraj?

 

Može i to

Link to comment

to sam ja predlozio jos proslog leta a moderatori mi rekli da ce biti previse stranica ili tako nesto :vesala2:

  • Haha 1
Link to comment

Postoji valjda neki limit oko splitovanja pdf-ova. Bilo bi super da se ova tema splituje i samo preimenuje u PL 2024/2025 a da sve ostane kako je bilo. Kapiram da se to radi na politici i ratovima, jebemliga dal ostaje prvobitni tag. Mozda mogu da ga umetnu kasnije uz hashtag koji dolikuje tj. koji je bio? Neka neko taguje nekog moda, ja vise ne znam ni ko su niti sta rade.

 

@189- Obojica su wunderkindovi na FM-u, Samu ima dinamicki od -7 do -9, Jhon od -6 do -9 sto znaci da potencijalno mogu da se budu zvezde timova. Adeyemi ima nesto tipa -8 -9 kao potencijal, mislim da je trenutno na -7 tako da to je ta neka veza i objasnjenje ko su. :laugh:

Link to comment

ma ja zelim nekoga koji je vec malo stariji i iskusniji. ovi klinci cak i ako talentovani su mi meh. ali bolje znaju od mene tako da videcemo.

 

 

 

Link to comment

Keane izgleda kao Martin Keown na toj slici.

 

Ostali svi mladi i lepi.

 

Osim Scholesa, on je takav smežuran od kolevke pa do danas.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

 

Da parafraziram jednog mislioca, prosuh konjak

Ovo nekako vazi i za Barsu, kako odigra lose -  ''fala bogu, da smo ga se resili'', kad odigra dobro i ili se plati za njega milionska suma - ''uprava i bivsi treneri su bili kratkovidi i nesposobni'' 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...