Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Jbt...šta radi sekta. Pao server na forumu čim je objavljeno da TenHag ostaje na klupi Jedinstva. 

  • Haha 3
Link to comment
17 hours ago, ducca said:

Decenije kletvi rivalskih navijača na Ostrvu (i raznoraznim opskurnim forumima) radjaju plodove iz godine u godinu. Ni naredna izvesno neće biti izuzetak. Čestitke unapred za top 6 timova, mi ćemo se potruditi da se popnemo stepenik više do časnog 7. mesta i da se udaramo nogama u dupe.

 

INEOS se pokazuje kao naredni nivo zla koji vedri nad klubom, od curenja svih mogućih informacija, preko nekompetentnosti, neodlučnosti do nemanja muda da se stvari preseku kada treba. Čeka se da prodju baštovanska odsustva budućih rukovodećih ljudi da bi im se gurnuo vruć krompir u ruke da donose odluke i snose odgovornost za iste, mada izgleda i da je Retklifu zanimljiva ova nova igračka pa je tako čovek lično pričao sa Tuchelom prethodnih dana oko pozicije i slično, Glazeri se bar nisu pravili da znaju bilo šta o fudbalu.

 

Sve u svemu sprdnja, a svetlo je i dalje kilometrima daleko. S obzirom na inertnost nove strukture ne bih smeo da se kladim da će EtH popiti pedalu u toku sezone (a tvrdim da će ga zaslužiti jer je običan cirkuzant), mislim da više nema te jadnosti i blamiranja koja bi ih navela da povuku okidač, ove godine su sve kriterijume patosirali. Ni u najcrnjim godinama nisam sa manje optimizma ulazio u sezonu kao sad, bukvalno izgubljenih 365 dana u najavi.

 

Drago mi je da si potpuno usvojio tradiciju vinisanja, nije isključeno da će uroditi plodom za tri do pet godina. 

 

Zvučiš kao ja pod Žilet-Hiks režimom, rahmetli ETH u ulozi rahmetli Beniteza, stadion u raspadanju, ambicije nejasne... čeka se neki novi, ćelaviji Klopp da vas izvede na pravi put.

 

Ako holandski Rafa popije pedalu, očekuj prvo da ubudže nekog caretaker lika kao što je nama bio Hodgson, da se i on oproba par meseci; recimo Harry Redknapp izvađen iz naftalina, šta bi mu falilo. Tu se na brzinu popišmane pa instaliraju legendu kluba za prelazni period, tipa Giggs, Carrick, Solskjaer.

 

Zatim sledi neki mladi lav pod kojim ćete pokazati "great character", recimo Ruben Amorim. On istraje par sezona i spizdi par stotina miliona, sve u svemu mnogo buke ni oko čega.

 

A tek onda, kad ste na ivici da dignete ruke na sebe od svega, možete da se nadate klopolikom spasitelju. Ne znam ko će to biti, doduše.

 

Link to comment

Mi smo taj ciklus realno odradili, samo je ETH (uslovno mladi lav, ali neko ko je lepo sredio CV i “spreman je za sledeći korak”) spizdio par stotina milki da bi na kraju ispalo kako ima osrednji tim i da treba još 5 novih startera i narednog leta. Vrhunac ovog ludila u kojem se klub nalazi je da mu spremaju i novi ugovor, valjda da bi više platili jednom kad skupe muda da mu daju otkaz (a zapravo je to potez koji sudije prave kad nisu sigurni da li su ispravno dosudili penal nego dodatno pokažu i karton da podebljaju odluku i ubede sebe da nisu pogrešili). A taj otkaz se neće, bojim se, skoro desiti jer jednostavno nema šanse da čovek i njegov tim mogu gore od ovoga, sa par krštenih pojačanja (ako) i ponekom povredom manje (veliko je pitanje i kako njegov režim treninga doprinosi tolikim povredama) trebalo bi da bar ne predje prag broja poraza u sezoni i negativne gol razlike, dakle sve preko toga će mu se računati kao napredak i eto njega u klubu još koju godinu. Najviše me boli što je klub prihvatio da nisu u mogućnosti da isprate trku za vrh, da ne spadaju više medju krem evropskog fudbala i da će tako biti narednih X(Y) godina. Ne vidim nijedan od 10ak, pa ni 20, najzvučnijih i najambicioznijih klubova da posle ovakve sezone blamiranja i degradacije zadrže trenera. Sinoć me je bukvalno želudac boleo celo veče, ne znam šta meni sve ovo treba…

Link to comment

Kratak vam je to ciklus, ja da ti kažem. Ferguson otišao tu negde kad je Vučić došao na vlast, istorijski gledano prekjuče :fantom: 

 

Drugu ćeš pesmu pevati ako se ispostavi da je ETH zaista taj mladi lav Brodgers, pa nadbaci očekivanja i ugura vas u borbu za titulu. 

  • Haha 1
Link to comment

Screenshot-20240614-001908.png

 

Nek je sa srećom, đav'li. Verujem da se Junajted ne može dvaput zajebati u proceni kad kupuje braniča za 75+5 miliona

Link to comment

Meni ovo nema smisla. OK je igrac ali fali brzina, agilnost, preskup je... Mislim, jedan ovakav je vec u klubu.

Link to comment
4 hours ago, kipo said:

OK je igrac ali fali brzina, agilnost, preskup je... Mislim, jedan ovakav je vec u klubu.

 

Twin Towers scenario, ne može da ne uspe. Treba ga draftovati!

 

top-moments-twin-towers-clinch-2nd-title 

Link to comment
27 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Treba ga draftovati!

 

Ti to navlacis kako bi vam se oslodio ovaj Leny Yoro? Kao ManU i Lpool opasno zagrizli a njemu san da igra za Real Madrid :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Taman mu je ime kao nekog kome su videli kule i gradove na FM, a na kraju propao u životu

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Ti to navlacis kako bi vam se oslodio ovaj Leny Yoro? Kao ManU i Lpool opasno zagrizli a njemu san da igra za Real Madrid :fantom:

 

Nije što je san, bio je gost real madrida u vip loži finalu lige šampiona. Malo li je.

 

A što se tiče Brentwaita, barem mu nisu ponudili platu od 300K funti već samo 150K :ph34r: (U Evertonu je imao 15K)

Link to comment
On 14. 6. 2024. at 11:24, Weenie Pooh said:

 

Twin Towers scenario, ne može da ne uspe.

 

image.gif.a8f8db75462cda098eccb4873d1053d8.gif

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

image.gif.a8f8db75462cda098eccb4873d1053d8.gif

 

Njemu na ramena instalirati nekog, recimo Luka Šoua, pa može da se rotira sa onima. 

 

U stvari bolje obrnuto, po gabaritu je Marineza sigurno lakše nositi nego debelog Engleza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...