Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

On 8. 6. 2024. at 1:05, ducca said:

Now watching… :jerry:

 

 

IMG_6753.jpeg

 

Ja sam ga iz Blekburna redovno dovodio u Liverpul. Šteta, nekako deluje da je mogao mnogo više, jedna od what if priča.

 

Link to comment

Žestoko precenjen igrač. (Čitaj, ojadio me je u fantaziju.)

 

Nedostajaće im koliko Emre Can Liverpulu, a toliki će trag i ostaviti u Juventusu.

  • +1 1
Link to comment

Ja bih ga sutra gledao u Arsenalu. A ti i nisi neki FPL znalac ako biraš zadnjeg veznog u ekipu :fantom:

Link to comment

Ako bih morao da pogadjam, INEOS-u se verovatno ne plaća 10 milki za otpuštanje, plus barem još toliko za dovodjenje novog.

 

 

Ništa, barem znamo da ćemo igrati sjajan fudbal i u sledećoj sezoni.

Link to comment

Pa ako ce mu dati novi ugovor prije ce biti da su odlucili da idu do krajaTM s njim. Sportski direktor je tu pa bar nece biti dovodjenja Antonia i Veghorsta vise. Bas da vidimo kako ce odraditi prelazni rok.

Link to comment

Meni po svim pisanjima "miriše" da čekaju Southgate-a.

 

A očekujem grozan rok, sa mnogo "no value in the market" detalja...

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ja bih ga sutra gledao u Arsenalu. A ti i nisi neki FPL znalac ako biraš zadnjeg veznog u ekipu :fantom:

 

Izvodio im sve prekide, upisivao po G/A kad god meni nije bio u postavi. 

Link to comment

Decenije kletvi rivalskih navijača na Ostrvu (i raznoraznim opskurnim forumima) radjaju plodove iz godine u godinu. Ni naredna izvesno neće biti izuzetak. Čestitke unapred za top 6 timova, mi ćemo se potruditi da se popnemo stepenik više do časnog 7. mesta i da se udaramo nogama u dupe.

 

INEOS se pokazuje kao naredni nivo zla koji vedri nad klubom, od curenja svih mogućih informacija, preko nekompetentnosti, neodlučnosti do nemanja muda da se stvari preseku kada treba. Čeka se da prodju baštovanska odsustva budućih rukovodećih ljudi da bi im se gurnuo vruć krompir u ruke da donose odluke i snose odgovornost za iste, mada izgleda i da je Retklifu zanimljiva ova nova igračka pa je tako čovek lično pričao sa Tuchelom prethodnih dana oko pozicije i slično, Glazeri se bar nisu pravili da znaju bilo šta o fudbalu.

 

Sve u svemu sprdnja, a svetlo je i dalje kilometrima daleko. S obzirom na inertnost nove strukture ne bih smeo da se kladim da će EtH popiti pedalu u toku sezone (a tvrdim da će ga zaslužiti jer je običan cirkuzant), mislim da više nema te jadnosti i blamiranja koja bi ih navela da povuku okidač, ove godine su sve kriterijume patosirali. Ni u najcrnjim godinama nisam sa manje optimizma ulazio u sezonu kao sad, bukvalno izgubljenih 365 dana u najavi.
 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...