Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 hours ago, 189- said:

ali navijaci liverpoola koji do pre dve nedelje nisu culi za feyenord i za slota sada brane coveka kao da im je najblizi rodjak i vade svakakve statistike za koje nikoga nije briga :lol:

 

Nije te briga ko je u Eredivisie imao najviše osvojenih poseda u protivničkoj trećini?!

 

Link to comment
39 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije te briga ko je u Eredivisie imao najviše osvojenih poseda u protivničkoj trećini?!

 

 

kakav neljubitelj fudbala, logično je da navija za koga navija :fantom:

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
56 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije te briga ko je u Eredivisie imao najviše osvojenih poseda u protivničkoj trećini?!

 

 

cek da izguglam da vidim koji smo mi bili na toj tabeli pa cu ti javiti da li me briga ili ne

  • +1 1
Link to comment

Najgledaniji klip za navijače Liverpula sledeće sezone:

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Svetla tacka u ljudskom smislu kluba :dry:  Sve da izuzmemo sav charity work koji valjda svaki klub redovno obavlja, sta bi tacno bio neljudski smisao nekog kluba :unsure: Stavise, najgori primjer neljudskog smisla koji mi pada na um je flying kick na navijacu upravo najsvjetlije tacke ljudskog smisla kluba.

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

flying kick na navijacu


Ti znaš da je ta “žrtva flying kicka” jedan nacoš iz BNP i osudjivani huligan?

Link to comment
8 hours ago, kipo said:

Svetla tacka u ljudskom smislu kluba :dry:  Sve da izuzmemo sav charity work koji valjda svaki klub redovno obavlja, sta bi tacno bio neljudski smisao nekog kluba :unsure: Stavise, najgori primjer neljudskog smisla koji mi pada na um je flying kick na navijacu upravo najsvjetlije tacke ljudskog smisla kluba.

 

Mislio sam na pojedince koje je taj klub iznedrio, nasilnike kao što su Gigs i Grinvud, to šta je Kantona uradio bukvalno ne može u istu rečenicu sa onim šta su ova dvojica uradili. Od svetlih tačaka, tu je svakako Rašford. Bio je dugo i Bekam, ali se ukaljao nepotrebnim promovisanjem Katara, kao da do tada već nije imao dovoljno novca za narednih 20 generacija svoje porodice.

 

6 hours ago, dragance said:


Ti znaš da je ta “žrtva flying kicka” jedan nacoš iz BNP i osudjivani huligan?

 

Dobro, ovaj to nije mogao da zna u trenutku kada ga je napao. Takođe su to bila i malo drugačija vremena nego danas, sada bi takva situacija bila veći skandal nego tada ,čini mi se.

 

Link to comment

Opet, nije klub iznedrio nasilnike, takvi su po prirodi valjda. Kakav je to ~ismtm? Ako ih nije u odredjenoj mjeri vaspitao, 100% ih nije proizveo nasilnicima nad zenama. Zaboga.

 

Liverpul iznedrio smrkace belog, rasiste i pljuvace prolaznika na ulici :dry:

Link to comment
7 hours ago, dragance said:


Ti znaš da je ta “žrtva flying kicka” jedan nacoš iz BNP i osudjivani huligan?

Svejedno, tog sam se sjetio kao ozbiljan neljudski potez vezan za klub.

Link to comment
8 minutes ago, kipo said:

Opet, nije klub iznedrio nasilnike, takvi su po prirodi valjda. Kakav je to ~ismtm? Ako ih nije u odredjenoj mjeri vaspitao, 100% ih nije proizveo nasilnicima nad zenama. Zaboga.

 

Liverpul iznedrio smrkace belog, rasiste i pljuvace prolaznika na ulici :dry:

 

Deca kluba su nasilnici, to je poenta. To im je bila kuća, tamo su se formirali kao ljudi i deo odgovornosti za to je itekako na klubu.

 

Možemo sada da ulazimo u nature vs nurture priču, ali nurture na kraju najčešće prevagne.

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Deca kluba su nasilnici, to je poenta. To im je bila kuća, tamo su se formirali kao ljudi i deo odgovornosti za to je itekako na klubu.

 

Možemo sada da ulazimo u nature vs nurture priču, ali nurture na kraju najčešće prevagne.

 

Ovo bi podrazumijevalo da se u klubu ozbiljno radi na stvaranju nasilnika nad slabijim polom, sto sasvim sigurno nije slucaj.

Link to comment
52 minutes ago, kipo said:

Ovo bi podrazumijevalo da se u klubu ozbiljno radi na stvaranju nasilnika nad slabijim polom, sto sasvim sigurno nije slucaj.

 

Pa reč je o vaspitanju, a ne pričamo o random igračima među milion klinaca koji su prošli kroz akademiju, već o legendi kluba i nekome ko je bio projektovan da možda to i postane. Kao da se ne vodi dovoljno računa o tom delu vaspitavanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...