Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Mikel je uzeo Komjuniti, kad već nabrajamo nebitne trofeje :fantom:

Link to comment

meni toplo oko srca, niko nikad nije bio srećniji zbog osvojenog kupa + sad smo svi eth in

  • +1 1
Link to comment

Screenshot-20240527-213548.png

 

Koje su ovo legendice, visiš na socijalnim mrežama i puštaš da ti svaka budala utiče na performanse. Čudi me i da znaju potrčat pojedini, čega se sve načitaju

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Screenshot-20240527-213548.png

 

Koje su ovo legendice, visiš na socijalnim mrežama i puštaš da ti svaka budala utiče na performanse. Čudi me i da znaju potrčat pojedini, čega se sve načitaju

 

wy9lofb5qc241.thumb.webp.be8ac57e20b1b5275478851a0c0b72da.webp

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Sve više miriše da je ćelava prevara uspeo da proda priču, očigledno, nekompetentnim figurama Ineosa sa ovom srećnom pobedom juče. Želudac mi se okreće od pomisli da se udje u sezonu sa njim pa da opet gledam petarde po raznoraznim kaljugama. Bukvalno treba katanac staviti na taj klub da se više ne brukaju i ne kaljaju nekad slavno ime. FA Cup na guzove kao vrhunac dostignuća zadnjih deceniju and counting…:rock2:

 

(i to zahvaljujući ofsajdu od pola centimetra moćnog Coventrija, to se lako zaboravlja).

Link to comment

GOpfDa7XIAAUoQ_?format=png&name=900x900

 

počelo je, počelo

 

osim što možda E7H neće ni imati priliku da se pošiba sa Slotom u PL

 

  • Haha 1
Link to comment

Drugi tim na tabeli nije bio "top", kaže lik koji je završio osmi na tabeli. Stop the presses :D 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

ali navijaci liverpoola koji do pre dve nedelje nisu culi za feyenord i za slota sada brane coveka kao da im je najblizi rodjak i vade svakakve statistike za koje nikoga nije briga :lol:

  • Haha 8
Link to comment
Posted (edited)

Tri Celave prevare u ligi, sto je mnogo mnogo je

 

edit: Cetiri

Edited by JohnnyD
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, 189- said:

ali navijaci liverpoola koji do pre dve nedelje nisu culi za feyenord i za slota sada brane coveka kao da im je najblizi rodjak i vade svakakve statistike za koje nikoga nije briga :lol:

 

giphy.gif?cid=6c09b952a5yi177rt90udquwwc

Link to comment
2 hours ago, JohnnyD said:

Tri Celave prevare u ligi, sto je mnogo mnogo je

 

edit: Cetiri

 

Dobro si se setio Dajšare. Još Arteta i Ange da se ošišaju i izgledaće PL kao kult.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...