Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

3 minutes ago, levi said:

Srbin pobedijo u pljeofu

Jedina ekipa koja igra neki fudbal i ima sredinu terena. Lids ima jaci sastav ali ko muve bez glave, imali su onu precku pet minuta pre kraja i to je to.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Navodno sledece sedmice ce odlucivati.


Ako im do sad nije jasno kolika je čovek neznalica nek izgube još jednu sezonu, ko ga jebe…

Link to comment
23 minutes ago, ducca said:


Ako im do sad nije jasno kolika je čovek neznalica nek izgube još jednu sezonu, ko ga jebe…

NIsam pametan. Mnogo toga mi se ne svidja kod njega ali izmijenjali smo trenera dosta. Mozda je lakse da on ispravi neke mane, nego da dodje Tuhel pa sve ispocetka s jasnim rokom trajanja od 2 god.. S druge strane, bolje ga sad zamijeniti, novi pocetak i to, novi igraci, nego kasnije. Jbg, valjda znaju sta rade.

Link to comment

Ten Hag ce biti zapamcen kao najveci trol u istoriji premijer lige, nikad gori rezultat u ligi al kad se lomilo oterao u "penziju" i Klopa i Gvardiolu

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Jeremija said:

 

 

postoji jedno 115 razloga zašto ide

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, copkillah said:

postoji jedno 115 razloga zašto ide

 

vaime oca, šta se dešava sa vama i ovom temom? otero ga moćni ten hag u penziju, beži od nekih tamo nebitnih optužbi, početak kraja imperije, citira se daily mail...:gospode:

 

pep najavljuje svake godine da mu je sledeća sezona poslednja pa se predomisli, ali mislim mora nekad biti i kraj. sledeća sezona će mu biti deveta ffs

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

aj pa nek vam je sa srećom kopipejstovanje arsenala koji kopipejstuje siti :happy:

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

hvala. hteo sam de zerbija ali ajde bolje i maresca nego jos jedan britanac. dobro je i da je samo dvogodisnji ugovor.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...