Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Dakle šta smo imali danas: Pepara izgubio prvo finale domaćeg kupa, Rodri izgubio prvi put posle 74 meča za redom, ETH od dolaska u UTD osvojio više trofeja od španskog Edi Haua, ovom pobedom UTD izbacuje Čelski iz LE u LK, a orignalnog Edi Haua izbacuje iz Evrope.

 

Citi uptuio prvi šut u okvir gola u 37minutu meča :blink:, a slika iz 97min za mene najbolje opisuje želju igrača u crvenim dresovima

 

 

aq.jpg

Link to comment
Posted (edited)

  

Just now, Pokojni Ruxin said:

jel se igrao neki fudbal danas? :fantom:

 

Jeste, finale FA kupa :sleep:

Edited by kipo
Link to comment
Just now, kipo said:

  

 

Jeste, finale FA kupa :sleep:

 

a pa dobro, čestitam ko god je osvojio

  • +1 1
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Evo kaže Pep da UTD nije bio bolji danas :rolf:

 

 

Ajmo malo i realnosti, drugo pol smo bili mrljavi, ispucavali lopte i branili gol tek, gubili lopte kao na traci. Ta situacija iz '97. min je morao biti gol npr. Siti nije imao dan, Foden prije svih. Ali dobro, ne bunim se :thumbsup:

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:
Just now, kipo said:

  

 

Jeste, finale FA kupa :sleep:

 

a pa dobro, čestitam ko god je osvojio

Hvala. Bolji je osvojio :rolleyes:

Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

Ajmo malo i realnosti, drugo pol smo bili mrljavi, ispucavali lopte i branili gol tek, gubili lopte kao na traci. Ta situacija iz '97. min je morao biti gol npr. Siti nije imao dan, Foden prije svih. Ali dobro, ne bunim se :thumbsup:

 

Realnost je ono na semaforu. Pep je očajan gubitnik kao i svi veliki treneri, uostalom.

 

Srao je pre meča da ako ne osvoji FA kup "želi" da to bude zato što oni nisu bili na svom nivou, a ne zato što je protivnik bio bolji.

 

Uostalom bili su bolji, rasturili su nas u broju dodavanja i šuteva 2 metra preko prečke.

 

Link to comment

Vise sam potencirao Junajtedovu igru tokom citave sezone pa i danas. Nikakva kontrola utakmice, gubljenje lopti, golovi pred kraj. Danas su nas spasili dobar Onanin, AWB i los Fodenov dan. OK, danas vodimo i igra se sa Sitijem, ali isto ovako je bilo protiv Palasa, Koventrija, Bornmuta, Fulama...

Link to comment

Očigledno nismo gledali isti meč. 


Celu sezonu smo ovde pratili ui komentarisali i niko nije bio zadovoljan, ali voleo bih da vidim bilo koji klub na svetu da u 50 takmicarskih utakmica izvede 15 različitih kombinacija štopera(za početak).  Uživaj u trofeju, ostavi se Palasa i Bornmuta. 
 

Kad mi pobedimo Citi onda su Foden i Haland imali loš dan, yeah right :sleep2:
 

Link to comment

dobro u pravu je koltrejn. kad manji tim pobedi dosta veći, pa još i lokalnog rivala, automatski je odigrao utakmicu dobro i tu nema zbora. jako je glupo da sad pričamo o 26% poseda ili šta već, prosto nije isti kriterij

Link to comment

uzjebo sam se. pribojavao sam se ove situacije i kvota 9 na united je bila smehotresna.

 

nista, sad da vidimo da li cemo igrati konferenciju, nadam se da da. lincoln red limps i backi jarak here we come.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...