Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

I Maruan Felaini je slobodan još od prošlog leta, istekao ugovor legendi Šandong Taišana, 108 utakmica i 39 golova. Pa razmislite.

  • Haha 2
Link to comment

I Depay je u zrelim godinama. 

 

Da je srece sad Ralf Ranjik da dodje, ali sudba kleta...

Link to comment
Posted (edited)

baš boli istina lol, biće da sam ubo :happy:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Lukas Paketa pod istragom zbog klađenja :isuse: za razliku od Tonija i Tonalija, ovaj se izgleda kladio na utakmice WHU i fingirao ishode. Ako bude dokazano može da dobije višegodišnju zabranu igranja fudbala, najteži slučaj do sada je dobio 10 godina zabrane.

Link to comment

siti je još prošle godine odustao od pakete zbog toga, baš sam se pitao šta bi sa tom pričom

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Lukas Paketa pod istragom zbog klađenja :isuse: za razliku od Tonija i Tonalija, ovaj se izgleda kladio na utakmice WHU i fingirao ishode. Ako bude dokazano može da dobije višegodišnju zabranu igranja fudbala, najteži slučaj do sada je dobio 10 godina zabrane.

 

Navodno kladionica u Brazilu dojavila PL, mislim da je to to za njegovu karijeru, i u PL, a i generalno.

Link to comment
37 minutes ago, goofs said:

Lukas Paketa pod istragom zbog klađenja :isuse: za razliku od Tonija i Tonalija, ovaj se izgleda kladio na utakmice WHU i fingirao ishode. Ako bude dokazano može da dobije višegodišnju zabranu igranja fudbala, najteži slučaj do sada je dobio 10 godina zabrane.

 

Na žute kartone za sebe izgleda, pogledao sam neke od pomenutih faulova i maltene svi spadaju u "debilan faul" kategoriju. Kakav bolid :isuse:

 

Link to comment
48 minutes ago, Jeremija said:

 

Navodno kladionica u Brazilu dojavila PL, mislim da je to to za njegovu karijeru, i u PL, a i generalno.

"...suspicious bets, which have been traced to Paquetá Island, off the coast of Rio de Janiero."

 

Ovo bi i Boldrik bolje zataškao...

  • Haha 4
Link to comment

Ako se zaista kladio na svoje utakmice ne treba da igra nikad vise zvanicnu utakmicu. Tako ce i odrezati, za primjer

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, kipo said:

Ako se zaista kladio na svoje utakmice ne treba da igra nikad vise zvanicnu utakmicu. Tako ce i odrezati, za primjer

 

Kladio se na samog sebe da će da dobije žuti karton.

 

Quote

The games FA charges relate to

West Ham 0-2 Leicester - 12 November 2022

Paqueta booked for a 'lunge' on Leicester midfielder Boubakary Soumare in the 60th minute.

He is booked at 1-0 and the match finishes 2-0 to Leicester.

West Ham 1-1 Aston Villa - 12 March 2023

Paqueta booked for what is described as a 'lunging challenge' on John McGinn in the 70th minute, with the score at 1-1.

West Ham 3-1 Leeds United - 21 May 2023

Paqueta is booked for pulling back Leeds winger Crysencio Summerville on the counter-attack in the 65th minute.

It happens at 1-1, with West Ham going on to win 3-1.

West Ham 1-1 Bournemouth - 12 August 2023

In the opening game of this season, Paqueta is booked for handball in the 94th minute, with the match finishing 1-1.

 

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...