Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

4 minutes ago, copkillah said:

 

Kako sam razumeo, nema zvanične ponude za Kaiseda? Jel je tačno da su nudili igrače u zamenu?

 

nemam pojma. ko zna vec sta je zvanicno i sta nije. ja licno sumnjam da ce nuditi igrace u zamenu jer kako kontam brighton zeli novce.

inace kako odustali u poslednjoj sekundi za tylera adamsa a sat kasnije izasla vest da je brighton zainteresovan za njega, vrlo verovatno je tu bilo nekih dogovora.

Link to comment

Kakva bizarna statistika, em su 90% puta sezonu otvarali timovi koji nisu favoriti za titulu, em je uspeo da namakne i ovo kad je Liverpul uzeo titulu kao 'autogol je, ne važi se'. Potpuno u skladu sa pojavom zvanom V.Novaković

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

 

 

Da bi se LFC povukao, dovoljno bi bilo da CFC ubedi Mojsesa™ da nedvosmisleno kaže ne.

 

Kao Kobe Bryant na draftu, da kaže "neću da igram ni za koga osim za LAL, jebite se, trejdujte me, radite šta znate". 

 

Onda bi Brighton bio prinuđen da pristane na praktično svaku ponudu koju ovi pošalju, ili da zadrži nezadovoljnog igrača i gleda kako mu pada cena.

 

Ali na taj rizičan potez oni do sada nisu uspeli da nateraju igrača, pa se zadržao na "dajmo Čelsiju još malo vremena da mečuje", dakle drži sve opcije otvorene. Za mene bi to bilo dovoljno da ga oteram u 3PM, ali Kloppu izgleda nije. (Ili ako ne Kloppu, onda kome god se oko ovoga trenutno pita, a sumnjam da je Schmadtke.)

 

Link to comment
7 hours ago, Profesionalac said:

Jebe lud zbunjenog ovde :lolol:

 

Na kraju će u tišini Brajton da pokupi neka dva no name lika za 25m zbirno i da ih u roku od 18 meseci proda za 167m tipa Sekti i Ruksinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...