Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, 189- said:

da sam na mestu caiceda sada bih vec iz inata otisao u liverpool umesto u chelsea jer je vec mesecima stavljao do znanja da zeli u chelsea a ovi smotanci ne mogu poslati potrebnu ponudu.

 

Koliko bi samo zabavno bilo da ostane u Brajtonu :D Na deadline day stigne još nekoliko ponuda, CFC 120, LFC 125, CFC 130... ali ne uspeju da se dogovore i na kraju na ode nigde.

 

(U januaru da Levy uzme za 50 miliona.)

Link to comment
59 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Kako to ide glatko kad sve uključene strane pokažu malo dobre volje... Moyes, MUTD, Megvajer, kompletna sekta...

I to je nesto zapelo? Ima dva dana kako je Junajted prihvatio ponudu.

Link to comment

Baš mi je smešno ovo Kaiseda. Ceo dan vrtim stranice i skoro pa da pratim play by play. Na kraju sam počeo da razvijam teoriju koja je prilično smešna ali može da bude realna. Elem: cenim da je Pool dobar sa Brajtonom, jer je nemoguće da smo samo mi znali da Argentinski Škot ima klauzulu od 35 miliona. Plus je tamo Milner. Chelsea se pišmani oko Kaiseda već nedeljama i nedeljama pa je teorija da su se u brajtonu smorili jer kaisedo ne trenira a chelsea se femka oko visine transfera, gde ulazi Liverpul kao false flag, kako bi Brajton povećao cenu transfera i javlja mi se da ce već sutra Kaisedo da potpiše za Celzi za nekih 115 miliona, dok ce u isto vreme Lavia da se kupi za 50 miliona + omladinac iz Argentine (?)'za januar za 20 miliona.

 

(Osim ako privatni avion koji ne malopre sleteo u Liverpool ne vozi Kaiseda na preglede).

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, kipo said:

I to je nesto zapelo? Ima dva dana kako je Junajted prihvatio ponudu.


Idijoti - šatro čekaju prvo da obezbede zamenu Pavard/Todibo :isuse:

 

Dabogda se Mojesara predomislio i od para za Paketu dovede Kaiseda.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...