Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, kipo said:

Mozda je zapelo kod plate

 

Ma nije ništa zapelo, samo razvlači sa mediciniskim i potpisom u nadi da će Čelsi da ponudi više u poslednjem momentu.

Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Mozda je zapelo kod plate


Oko čega god da je zapelo, lepo je videti da se Live “ofirao” cifrom od 100mil, dok za Laviju ne daju 5mil više od onoga śto Šolak traži. Hoću reći utešno je znati da dileje vode i ostale PL klubove, a ne samo naš.

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:


Oko čega god da je zapelo, lepo je videti da se Live “ofirao” cifrom od 100mil, dok za Laviju ne daju 5mil više od onoga śto Šolak traži. Hoću reći utešno je znati da dileje vode i ostale PL klubove, a ne samo naš.

Predajemo stafetnu palicu akobogda.

 

A za Kaiseda, ako je prvo pao dogovor izmedju klubova, pa tek onda pregovori sa igracem, ja ti kazem da Celzi daje mnogo vecu platu, sto je i logicno kontam. Neozbiljno u svakom slucaju.

Link to comment
Just now, 189- said:

prvo se igrac (agent) i klub dogovore pa onda klubovi izmedju sebe.

 

Gotovo uvek je to slučaj, ali dogovori sa agentima su obično na "dođem ti"; dok igrač ne potpiše ugovor ništa nije zagarantovano. 

 

Caicedo i njegova ekipa mogu komotno da održavaju bidding war paralelno sa ovim koji održava Brighton. Stav "ide mi se u Chelsea" govori samo "ponudi mi još veću platu".

 

Najzabavnije je što ni LFC ni CFC ove godine nisu u LŠ, pa ne postoji onaj standardni debilni izgovor, "želi da igra u Ligi šampiona", da ne bude da će potpisati kod onog ko ga najviše plati. Mada nije isključeno da, ako se odluči za LFC, ponudi izgovor da je ceo život žarko želeo da se oproba u Ligi Evrope :D 

 

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Zasto se onda dogovorio sa Lpoolom pa ih odjebao? To je tek wtf

 

Da ih je bar odjebao, nego prilazi izboru kluba po "ko da više" principu. 

 

Ako bi se Brighton štonokažu stick to their guns, Caicedo bi mogao da bira samo da li će da potpiše za LFC ili da ostane tu gde jeste. 

 

Ali to neće biti slučaj, naravno; samo daju vremena Čelsiju da ponudi još veću kintu, i klubu i igraču. 

 

A kad se to desi, pitaće LFC da li je spreman da mečuje, i tako ukrug dok neko ne odustane i otera ih u 3PM.

 

Link to comment

caicedo iz nekog razloga zeli samo u chelsea (ako su oni u trci), to prica vec mesecima. mozda u ovom slucaju nije samo u pitanju mnogo veca plata (koju bi chelsea najverovatnije dao svakako).

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Da ih je bar odjebao, nego prilazi izboru kluba po "ko da više" principu. 

 

Ako bi se Brighton štonokažu stick to their guns, Caicedo bi mogao da bira samo da li će da potpiše za LFC ili da ostane tu gde jeste. 

 

Ali to neće biti slučaj, naravno; samo daju vremena Čelsiju da ponudi još veću kintu, i klubu i igraču. 

 

A kad se to desi, pitaće LFC da li je spreman da mečuje, i tako ukrug dok neko ne odustane i otera ih u 3PM.

 

Pa ne znam kako posle svega primiti tog igraca u klub. Jedno je Pogba/ Ronaldo/ Ibra/ Sancez hocu ogromnu platu ako hocete da igram za vas, a nesto sasvim previse ovo drkanje kluba.

Link to comment

usput je izgleda propao transfer tylera adamsa u chelsea koji je gotovo bio siguran. vec se pricalo da ce igrati protiv liverpoola.

 

uprava nije racunala na tih ~20m funti sto moraju platiti brightonu :wacko:

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

caicedo iz nekog razloga zeli samo u chelsea (ako su oni u trci), to prica vec mesecima. mozda u ovom slucaju nije samo u pitanju mnogo veca plata (koju bi chelsea najverovatnije dao svakako).

 

Priča mesecima da želi samo u Chelsea zato što niko drugi nije bio u trci, a nudilo mu se drastično više para nego u Brajtonu.

 

Ako LFC nudi nižu platu, ili čak ako nudi istu kao CFC, on ima pravo da odigra "ja bih ipak u Chelsea" kartu. 

 

Samo se onda pita Brighton, kom verujem da neće biti problem da sačeka još malo da plavi nadbiduju crvene :yawn2:

 

Just now, kipo said:

Pa ne znam kako posle svega primiti tog igraca u klub.

 

Ja realno ne bih dovodio igrača koji tako razmišlja, ali ne pitam se ja nego Flopara.

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, 189- said:

da caicedo zeli u liverpool pre chelsea vec bi se slikao sa crvenim dresom. 

 

Ja bih vam ga prepustio drage volje, za klub se potpisuje na dobrovoljnoj bazi, ali jebiga kad Brighton ne da. Nije im stalo do Mozesovih intimnih želja i preferenci boje dresa :cry:

 

 

Link to comment

da sam na mestu caiceda sada bih vec iz inata otisao u liverpool umesto u chelsea jer je vec mesecima stavljao do znanja da zeli u chelsea a ovi smotanci ne mogu poslati potrebnu ponudu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...