Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

15 hours ago, ducca said:

Ode i Fred 

 

Isprva mi je 13 miliona funata delovalo kao dobra para, ali kad sam procitao da je 2018. placen 47 (!) ... Neka, samo da mu vidim rep.

Edited by papapavle
Link to comment
57 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Šteta, baš sam se ponadao, pogotovo što je bila priča da je Brajton dao deadline za ponude i sad odjednom tog dedlajna više nema. Toni Blume, razočarao si me!

 

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Ja ustao u pet ujutru samo da bih tebi obznanio stav na vreme, da se ne nerviraš, a ti ovako :sad:

 

Vanity signing za FSG, dirnuo ih zemljak Boehly u žicu kad je probao da im uzme Laviju ispred nosa. Isteraće na kraju onih ~200 miliona ulaganja koje su najavljivali za ovo leto, makar prebijeno sa ~90 neočekivane zarade od Arapa. 

 

Caicedo je kvalitet, ne sumnjam u to uopšte, ali jbt prebaciti sto miliona tek tako za mladog zadnjeg veznog... uopšte nije isključeno da npr. Lavia izraste u boljeg igrača, igrajući npr. za CFC.

 

 

Ko još može da se nervira kad je Klop u centru španske pardon ekvadorkse serije :ajde:

 

Meni samo nije jasno kako je ovaj odleteo sa početnih 65mil + adons™ do 100+ milki ?

Na osnovu jedne dobre sezone u Brajtonu?

 

 

  • +1 1
Link to comment

Da sam na mestu Svetaca, sad bih posebno za Pool namestio cenu za Laviu od 100 miliona.

 

Jebete nas celo leto za 5 miliona, videli smo nije vam problem da istresete te pare za veznjaka - molim lepo, broj računa nismo menjali.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, John Coltrane said:

Meni samo nije jasno kako je ovaj odleteo sa početnih 65mil + adons™ do 100+ milki ?

Na osnovu jedne dobre sezone u Brajtonu?

 

Ma znam, ludilo. Tih 65 miliona su odbili, onda ih je Chelsea merkao i čekao pa ponudio 80 miliona, ovi i to odbili, a sledeću rundu waiting game su okončali juče sa ponudom od 100 miliona... ali tu pravo niotkuda uleteo Liverpul sa 110 :isuse:

 

Zato se u principu i ne šalju ponude dok nisi dogovorio stvari sa igračevim predstavnicima.

 

Sad treba da te odbije kao poslednjeg bednika jer mu se više sviđa London od severnjačkih kaljuga™. I posle ćeš na deadline day da platiš 90 za Andrea Trindadea ili kako se već zove onaj dežmekasti brazilski Maskerano.

 

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ma znam, ludilo. Tih 65 miliona su odbili, onda ih je Chelsea merkao i čekao pa ponudio 80 miliona, ovi i to odbili, a sledeću rundu waiting game su okončali juče sa ponudom od 100 miliona... ali tu pravo niotkuda uleteo Liverpul sa 110 :isuse:

 

Zato se u principu i ne šalju ponude dok nisi dogovorio stvari sa igračevim predstavnicima.

 

Sad treba da te odbije kao poslednjeg bednika jer mu se više sviđa London od severnjačkih kaljuga™. I posle ćeš na deadline day da platiš 90 za Andrea Trindadea ili kako se već zove onaj dežmekasti brazilski Maskerano.

 

 

André Trindade da Costa Neto aka brazilski Kaisedo

 

André "sobrevive" à janela e fica no Fluminense, mas Europa ...

 

 

 

 

 

 

Viče hanuma "jebo te fudbal, pakuj se za more" - a ja upravo video raspored presica i otvorio ladno pivo

 

image.png.8bf93e16d9e6079baaac6af0dbc90f2b.png

 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Sad treba da te odbije kao poslednjeg bednika jer mu se više sviđa London od severnjačkih kaljuga™.

 

Nije baš tako jednostavno. On je dugo bio u pregovorima sa Čelsijem, navodno se još u maju dogovorio oko ličnih detalja sa njima, problem je bio taj što Čelsi nijednom nije poslao adekvatnu ponudu Brajtonu. Problem je što je navodno i Brajton postavio dedlajn za ponude do sinoć, a sad se kao čeka nova ponuda Čelsija. Kris Vilijams je objavio da ga je agent jutros savetovao da ipak proba da sačeka eventualnu ponudu Čelsija, da li je to zbog prethodnih dogovora ili zbog toga da probaju da izvuku više para, ne znam, možemo samo da nagađamo. Navodno su u Brajtonu popizdeli na agenta, jer je sve bilo dogovoreno.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Problem je što je navodno i Brajton postavio dedlajn za ponude do sinoć, a sad se kao čeka nova ponuda Čelsija.

 

Pa tako bidding wars funkcionišu, šta sad, treba da se pravimo da je ovo eBay, da može Henry da uleti sa snajperom u sekund do dvanaest i završi stvar? 

 

Ne može, bre, kad imaš multiple interested parties uvek će i prodavac i igrač da razvlače do poslednjeg trenutka da izmuzu što više mogu. 

 

Zato se to u principu izbegava i ne ostavlja za minut do dvanaest. Sad Chelsea ako planira da ponudi više, trebalo bi da to uradi poslednjeg dana i sata prelaznog roka, jer će inače da bude "nismo sigurni, ček da vidimo šta Liverpul kaže".

 

Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:

André Trindade da Costa Neto aka brazilski Kaisedo

 

Trindađi™, sim, dakle ubo sam ga.

 

Ja se ne bih žalio ni on da je došao, ali pre jedno dve-tri nedelje. Ne možeš dečka iz Brazila preko noći da integrišeš u postojeću strukturu (posebno ako je došao iz Fluminense divljine), ne može mesec dana tim da se uigrava sa TAA kao DCM da bi onda liga krenula sa skroz novim igračem koji ništa ne zna ni o čemu.

 

Potpuno nepotrebno ovo vitlanje sa Caicedom, ispalio ih on na kraju ili ne. Cirkus od kluba.

 

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa tako bidding wars funkcionišu, šta sad, treba da se pravimo da je ovo eBay, da može Henry da uleti sa snajperom u sekund do dvanaest i završi stvar? 

 

Ne može, bre, kad imaš multiple interested parties uvek će i prodavac i igrač da razvlače do poslednjeg trenutka da izmuzu što više mogu. 

 

Zato se to u principu izbegava i ne ostavlja za minut do dvanaest. Sad Chelsea ako planira da ponudi više, trebalo bi da to uradi poslednjeg dana i sata prelaznog roka, jer će inače da bude "nismo sigurni, ček da vidimo šta Liverpul kaže".

 

 

Slažem se sa tobom, ali kako sad shvatam, izgleda da to nije do Brajtona već do igrača, tj njegovog agenta, da su zbog toga besni u klubu. Ne znam kako mogu da ga nateraju da prihvati ponudu Liverpula ako Čelsi nešto ne pošalje danas, jer su svakako računali da je prodat, a ne znam da li im se isplati da ga za kaznu drže na ledu i onda da ga prodaju za manje pare nego što su planirali. Teoretski može da se desi to što si rekao, pošto ne znam kako to Brajton može da spreči, tj kako mogu da ga nateraju da ispoštuje dogovor sa Liverpulom.

Link to comment

caicedo je vec napustio brighton i par dana je vec u londonu i ceka kraj dogovora. ovi balvani iz uprave tri meseca ne mogu sastaviti ponudu koju bi zadvoljila sve strane i nadaju se da ce se brighton pre ili kasnije predati i da ce ga dati ispod asking pricea. ovo bi verovatno islo do 31. avgusta da se liverpool sada nije pojavio.

na kraju ovi klovnovi nista nisu dobili sa cekanjem, nego su jos i napravili veci problem jer ili ce otici u liverpool ili ce stvarno doci u chelsea ali mesec i po dana kasnije nego sto je trebao mogao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...