Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Glede dizanja nosa igrača, nisu samo veci-manji klubovi u pitanju, eno Mbape sta radi PSG, ono je strasno bre. Paje onomad, Kaisedo neće da dodje na trening.. Sve Pogbe i pogbice u glavama. U svemu tome se vidi ko je pravi profesionalac i karakter a ko djubre. Kako je Hari Kejn ishendlovao sve prosli put, pa sad ponovo, pa evo i Megvajer kako cuti, radi dok sipa drvlje i kamenje po njemu... 

Link to comment
6 minutes ago, kipo said:

Glede dizanja nosa igrača, nisu samo veci-manji klubovi u pitanju, eno Mbape sta radi PSG, ono je strasno bre. Paje onomad, Kaisedo neće da dodje na trening.. Sve Pogbe i pogbice u glavama. U svemu tome se vidi ko je pravi profesionalac i karakter a ko djubre. Kako je Hari Kejn ishendlovao sve prosli put, pa sad ponovo, pa evo i Megvajer kako cuti, radi dok sipa drvlje i kamenje po njemu... 

 

Kako bih ja to lepo rešio da sam neko mudo u klubu. Nećeš da igraš i treniraš...hm lepo. Ideš na pozajmicu u treću ligu ili na tribine. Jebeš platu ići će plata do kraja ugovora, ali ćemo videti ko će hteti da te potpiše nakon tri godine tribina ili tri godine Kolčestera.  Svaki sledeći će dobro razmisliti pre nego proba svoj nos da koristi kao gromobran. 

Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

 

Kako bih ja to lepo rešio da sam neko mudo u klubu. Nećeš da igraš i treniraš...hm lepo. Ideš na pozajmicu u treću ligu ili na tribine. Jebeš platu ići će plata do kraja ugovora, ali ćemo videti ko će hteti da te potpiše nakon tri godine tribina ili tri godine Kolčestera.  Svaki sledeći će dobro razmisliti pre nego proba svoj nos da koristi kao gromobran. 

Igraci su mislim zasticeni nekim clanom, ako se procijeni da se klub igraca stavlja u "ponizavajuci polozaj" idu sankcije, penali, tuzbe, stavec, nesto tako. Moje misljenje da, prije svega, treba vise zaledjinu drzati klubovima - igrac je pod ugovorom i ako ne dolazi na trening, pa jos javno sere po klubu, jbg ozbiljne sankcije, penali.

Link to comment

Izašla lista sa brojevim za novu sezonu: Marsial ostaje 9., Hojlund još nije dobio broj, a 11. i dalje neupražnjena (čuva se za Grinvuda?!)

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Izašla lista sa brojevim za novu sezonu: Marsial ostaje 9., Hojlund još nije dobio broj, a 11. i dalje neupražnjena (čuva se za Grinvuda?!)

Možda za Nejmara :D

Link to comment

Nema potrebe, ne ide se na titulu ove godine. Krpe se rupe, uigravaju novajlije, prilagodjavaju se (svini dalje) sistemu, onda HK na free u junu, pokrpi se RB i sledeće sezone ide jako :sleep: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...