Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Nenadoknadiv gubitak za ABU ekipu :sad: 

 

Ovako sam se osećao kad je Coutinho odlazio u Barselonu, ili Torres u Chelsea. Očekujem sličan nivo performansa od Kockoglavca u WHU.

 

Hvala mu na svemu, slava mu! Slava Slabhead!

Link to comment
45 minutes ago, Jeremija said:

 

 

 

 

 

Pa danas čitam da je spreman novi ugovor za Bissaku, wtf? Ovo bi bio transfer leta za Utd ukoliko se desi. Bojim se da je Dalot sa onim preljepim pasom protiv Lensa bukirao sebi kartu za Arabiju.

Link to comment
6 minutes ago, ducca said:

 

Pa danas čitam da je spreman novi ugovor za Bissaku, wtf? Ovo bi bio transfer leta za Utd ukoliko se desi. Bojim se da je Dalot sa onim preljepim pasom protiv Lensa bukirao sebi kartu za Arabiju.


Dalo je već produžio ugovor.

I kad si pre zaboravio ovu lepoticu protiv BVB?! 
 

 

A glede Pavara, on može i štopera da odigra…

Link to comment

Krv ti jebem, pa ja do novembra neću “naučiti” ko gde igra!!!

 

 

FabrRomano uvodi i Tapsobu u priču oko zamene za Megvajera (pored, Todiboa i Pavara). 
Da ne okrene na 3 pozadi :think:

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:


Dalo je već produžio ugovor.

I kad si pre zaboravio ovu lepoticu protiv BVB?! 
 

 

Ma zabole me za njegove golove, to mu ionako nije posao :fantom: Precenjen mediokritetski bek koji je prošle sezone spojio nekoliko dobrih utakmica tokom par nedelja i odma krenuo hajp, da bi ga moćni Bissaka potom zakucao na klupu do kraja sezone. To što ima ugovor ne znači da ne može da bude nogiran za korektan fee.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, ducca said:

 

Pa danas čitam da je spreman novi ugovor za Bissaku, wtf? Ovo bi bio transfer leta za Utd ukoliko se desi. Bojim se da je Dalot sa onim preljepim pasom protiv Lensa bukirao sebi kartu za Arabiju.

 

 

 Pavard pokriva i CB i RB, tako da će biti mesta za sve, a i dobro je da konačno imamo i kvalitetnu konkurenciju za mesta, pa ako neko eventualno kasnije završi u Arabiji, sve je OK.  :wicked:

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

@Mercuzzio  

 

Kakva je situacija sa Lorisom? Vidim da je na pripremama branio Vicario, hoće Hugo u penziju ili kod Arapa?

 

 

Quote

Tottenham Hotspur captain Hugo Lloris has been allowed to skip his side’s pre-season tour squad to allow him to find a new club.

 

Nije realno da ostane. Prevelika rupa je postao.

 

U drugim vestima:

Stigao Micky van de Ven iz Nemačkih Wolves-a da zameni Bena Dejvisa i došao neki Argentinac Alejo Veliz koga će Tottenhem verovatno za dve godine da pošalje na pozajmicu u Sevilju sa kojom će da osvoji Ligu Evrope.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Krv ti jebem, pa ja do novembra neću “naučiti” ko gde igra!!!

Ti odavno nisi upotrebio #glasersout

Dva pojacanja i zaborave se netrpeljivosti prema vlasnicima i zelenozuti salovi :ph34r::laugh:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, Zlurad said:

Ti odavno nisi upotrebio #glasersout

Dva pojacanja i zaborave se netrpeljivosti prema vlasnicima i zelenozuti salovi :ph34r::laugh:

 

Ja sam ovo napisao u kontekstu svih transfera diljem Evrope.

 

A taj slogan više ne koristim jer je to mamac za @Weenie Pooh i ostale pravednike koji odmah izlaze sa bilancom UTD potrošnje zadnju deceniju i po.

Smara pomalo :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...