Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

E to se traži, mislim da je trenutno klubu najpotrebniji novi stadion sa hotelom od pet zvezdica :hail: 

 

Dokle više da se zlopate na onoj rupčagi kapaciteta skromnih 74,000? Čak je i bez interaktivnog muzeja!

Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

E to se traži, mislim da je trenutno klubu najpotrebniji novi stadion sa hotelom od pet zvezdica :hail: 

 

Dokle više da se zlopate na onoj rupčagi kapaciteta skromnih 74,000? Čak je i bez interaktivnog muzeja!

Raspada se OT. Moze se raditi na stadionu ili pustiti da propada. Biznismen racuna i na iskoristivost ulaganja. Za nas koje zanima samo fudbalski dio price, ulaganje u stadion i kadrovske promjene u upravi znace da ce sledece ljeto biti par dobrih kupovina a zatim ce se klub duuuugo oslanjati na skauting i akademiju.

  • +1 1
Link to comment

Geri Nevil u komisiji za renoviranje, kolko je kuko na SKY da je OT postao vremenom pregažena ruina, toliko je iskukao mesto u timu.

Nek mu daju najveću četku!

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, kipo said:

Docekivao se, cisto


Gde se dočekivao, sam pao ? Čovek legao na loptu ispred Bruna.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:


Gde se dočekivao, sam pao ? Čovek legao na loptu ispred Bruna.

 

Pošto je poznato da ako igrač sam padne nema pravo da se dočeka na ruke, nego aterira na grudni koš :D

Link to comment

Izvinjavam se na off-u, ko prenosi Premier ligu, Ligu Sampiona i La Ligu, SBB ili Telekom?¿

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Izvinjavam se na off-u, ko prenosi Premier ligu, Ligu Sampiona i La Ligu, SBB ili Telekom?¿

 

Telecom

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...