Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

59 minutes ago, radnik said:

Sta radi Darwin :ziga:

 

Šta radi Klopp, bolje je pitanje. Video da broj povreda pada na jednocifren, pa rešio da to malo pojača izvodeći prvotimce na raspalu Spartu iz Praga.

 

Za sada je ceh platio samo Konate, mada ni Keleher nije bio daleko.

 

MacAllistera se setio da izvede tek kad je ovaj potpuno lipsao posle nehumanih 60 minuta fudbala (kako će da juri Fodena i Silvu u nedelju, ja nemam pojma). 

 

Da li mogu Szobo i Salah da stignu da obnove povrede po jubilarni treći put, ostaje da se vidi.

 

 

Link to comment

Nesto sam ubedjen da dobijamo City:blink:

Bekovi i sredina da se ne povredjuju tj. tu da bude igraca za 'biranje' i treba da bude ok. 

Evo kocka se i sa Salahom:D

Link to comment
7 minutes ago, radnik said:

Nesto sam ubedjen da dobijamo City:blink:

 

Alhamdulillah, Gomez i Quansah zaključavaju norveškog robota! :hail: 

 

Ja nam iskreno nikad nisam davao manje šanse, čak ni one raspale post-šampionske sezone kad su nas odvalili sa pola snage.

 

Liverpul ove kalendarske godine žestoko overperformuje kad su rezultati u pitanju, provlače se iz utakmice u utakmicu, pobeđuju sa B, C, i D timovima. To mora da dođe na naplatu kad-tad, a bojim se da je Pep rešen da nam pokaže gde realno stojimo u odnosu snaga.

 

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Liverpul... žestoko overperformuje 

 

Pa to, samo sto se nadam da to nece stati jos. 

Ti pomenu ovu kal. godinu, ja imam utisak da je vise jesenas toga bilo. 

Ove god. jesu b, c timovi, ali igra nije bila losa. Retko ih je iko nadigrao tj. nezasluzenih bodova ove godine skoro da nema. Ko ih je nadigrao, pobedio je. 

Link to comment
4 minutes ago, radnik said:

Pa to, samo sto se nadam da to nece stati jos. 

Ti pomenu ovu kal. godinu, ja imam utisak da je vise jesenas toga bilo. 

Ove god. jesu b, c timovi, ali igra nije bila losa. Retko ih je iko nadigrao tj. nezasluzenih bodova ove godine skoro da nema. Ko ih je nadigrao, pobedio je. 

- totenhem...

 

Ta sudijska kradja moze na kraju koštati titule...

Link to comment

Ne znam, ja sam jesenas bio pod utiskom da su nešto i igrali, ali moguće je da sam bio pod utiskom novog veznog reda. 

 

Zato od januara, vile nosaju samo tako. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

- totenhem...

 

Ta sudijska kradja moze na kraju koštati titule...

Moze. 

Sto se tog meca tice, ja sam imao drugi strah, ali se nije desilo. 

Kradja po strani, ali 2 igraca manje, borba... izginuli za bod... svi se borili... i u 97.min autogol. 

Ocekivao sam nakon toga strahovit psihicki pad, da ne kazem raspad, ali ga nije bilo. Srecom. 

Arsenal je u strasnoj formi, Pep je Pep... videcemo. 

Mozda se vrati za one 2 sezone, kad su imali po bod manje 

Link to comment

U pravu je Trent. Kad j...š retko i malo onda ti to više znači nego nekom ko j..e dvaput dnevno. Ne pitajte kako znam.

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...