Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

9 minutes ago, Lancia said:

Sa Darwinom mnooogo opasniji Liverpul. Forest imao neke sanse ali se onaj iz Junajteda odlucio da igra za vas :D

Dobar je Darwin... Ima on svoje bisere, ali i mi malo previše kenjamo, sa jedne strane, sa druge i on neku put bude baš loš, ali, generalno, Liverpool deluje dosta opasnije sa njim i ima se utisak nekog dešavanja ispred gola kad je u igri...

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Kontam da ce biti i navijaca ManU koji ce navijati za City... :fantom:

To su oni praaavi navijaci Junajteda, koji ne podnose Liverpul, imam ja u selu jednog Kierana iz Velsa. Na kraju se ozenio Koreankom, koja je vatrena  puldjanka, umiremo od smeha svaki put, kad gledamo utakmicu s njima.

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Kontam da ce biti i navijaca ManU koji ce navijati za City... :fantom:

 

Ne bi im bio prvi put, štaviše.

 

BTW da se zna ko je oduvek bio #teamDarwin :fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Dobar je Darwin... Ima on svoje bisere, ali i mi malo previše kenjamo, sa jedne strane, sa druge i on neku put bude baš loš, ali, generalno, Liverpool deluje dosta opasnije sa njim i ima se utisak nekog dešavanja ispred gola kad je u igri...

 

Dobar je iz jednog, maksimalno dva kontakta sa loptom. Čim odigra više od toga, mozak počinje da mu se uključuje i onda piši propalo.

 

Danas je realno nedostajao u prvom poluvremenu, fino su igrali u polju ali kad bi se najzad nabila lopta u peterac tamo nema nikoga da podmetne glavu.

 

Kad su ušli on i Endo, igra je već bila mnogo rastrzanija i Forest je više pretio iz kontre. (Taiwo zver, razgrće po dvojicu dok VVD stoji po strani i čeka da preseče pas.) Gol iz poslednjeg napada čista sreća, ali zaslužili su.

 

Protiv građana će trebati mnogo više sreće, imam utisak da su baš nabrijani za ovo gostovanje i spremaju se da iskoriste sve nedostatke. Od Salahudinovog stanja mnogo zavisi, neće se tući City sa C timom kao Chelsea ili Brentford.

Link to comment
7 hours ago, radisa said:

Kontam da ce biti i navijaca ManU koji ce navijati za City... :fantom:

Pa nece, realno. Ne mogu zamisliti distpojiu u kojoj se to desava..

 

7 hours ago, Lancia said:

To su oni praaavi navijaci Junajteda, koji ne podnose Liverpul, imam ja u selu jednog Kierana iz Velsa. Na kraju se ozenio Koreankom, koja je vatrena  puldjanka, umiremo od smeha svaki put, kad gledamo utakmicu s njima.

Kiren je faca ako nista zbog Korejanke, oprosticete mi ti i Korejanka. Osim toga, jbt budi musko :fantom:

Kad korejanka nije tu.

 

Edited by kipo
Link to comment

Meni je potpuno bzvz da se neko od naših™ uzda u ETH da otkine koji bod Pepu kad već u sledećem kolu City gostuje na Anfieldu. 

 

Title decider kod kuće početkom marta dok Arsenal vreba iz prikrajka, ne može se mnogo više poželeti :jerry:

Link to comment

Inače malo kontroverze sa današnje utakmice - Lančini su ispizdeli zbog sudijske greške koja je prethodila Darvinovom golu u nadoknadi. Dok je Forest bio u napadu, Tierney je prekinuo utakmicu zbog povrede glave u šesnaestercu, ali je posle loptu dodelio golmanu umesto da odradi sudijsko podbacivanje™ i vrati loptu domaćima. 

 

Doduše to se desilo čitava dva minuta pre postignutog gola - Liverpul je prešao u fazu napada, izveo aut, izveo korner, presekao kontru, i na kraju zabio gol. 

 

Čudo nisu tražili da se gol poništi zbog nepravilno izvedenog auta u 53. minutu.

Link to comment

Ovo je Konateova povreda glave zbog koje je sudija prekinuo utakmicu. Nije suđen faul. 

 

image.png.59d25518c4c2f5ccb5f467e85af06b50.png

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, kipo said:

Pa nece, realno. Ne mogu zamisliti distpojiu u kojoj se to desava..

 

Već se dešavalo ranije, jasno ti je da vas ima raznih :D

 

Link to comment

Foden+Haland imaju više golova nego cela prva postava Junajteda :ph34r:

 

Ako ovde izbegnu ružno karanje, alal vera

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...