Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

16 minutes ago, radnik said:

Da, prodje Liverpul. 

 

Jos jednom se potvrdilo ono... svako danas igra fudbal. 

Taj Šolak izgleda upropasti sve čega se dohvati :sad:

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Al ce da padne guzenje bazendzija danas od strane sumara :threatenlumber:

Svi igraju za Liverpool... :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Dobar dan.

 

Ja samo da kažem da je Lancia sve u pravu, jebaće nas ružno Taiwo Awoniyi i Danilo Dos Santos.

 

(Isprobavam nešto.)

  • Wub 3
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Al ce da padne guzenje bazendzija danas od strane sumara :threatenlumber:

 

Pa vidi, s obzirom da nismo pobedili Forest na gostovanju od neke 1983. godine (mada nije ni bilo mnogo prilike), sve je moguće

Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Otkud ti na slobodi, dobro ponsanje? :D

 

Neprijatelji pokušali da tajmiraju moje baksuzno oslobođenje baš za odlučujuće gostovanje Liverpula na Etihadu, promašili za jedno kolo.

 

Sad imamo šansu, ako se ispostavi da sam usrao formu Floparinoj deci, idem odmah na Ukrajinu i Gazu da se napominjem majke zlotvorima, da izborim novi ban pred 10. mart.

 

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
18 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dobar dan.

 

Ja samo da kažem da je Lancia sve u pravu, jebaće nas ružno Taiwo Awoniyi i Danilo Dos Santos.

 

(Isprobavam nešto.)

Velkom bek Vini !

 

(Skor Liverpula dok si bio u banovini je otp nekih 8 0 0 sa gol razlikom 34:2, ne znam sad tačno, sveska mi je kod kuće)

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
25 minutes ago, warp said:

Velkom bek Vini !

 

(Skor Liverpula dok si bio u banovini je otp nekih 8 0 0 sa gol razlikom 34:2, ne znam sad tačno, sveska mi je kod kuće)

 

Hvala, hvala, ne mogu baš sve zasluge da prihvatim, nešto je ipak i do Flopa i njegovih fedajina.

 

Nisi baš najbolje vodio evidenciju, bio je poraz od Arsenala u gostima. Bez mene su u ligi imali skor 5-0-1, gol razlika 20:7.

 

Šta ste gledali, gledali ste, vreme je za seriju poraza :sad2:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Ne znam smijem li da idem na TD temu :unsure:

 

Idi slobodno, nisam gledao. Vidim da se čak ni Kauboju ne sviđa, što znači da nije ni za hatewatching.

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Hvala, hvala, ne mogu baš sve zasluge da prihvatim, nešto je ipak i do Flopa i njegovih fedajina.

 

Nisi baš najbolje vodio evidenciju, bio je poraz od Arsenala u gostima. Bez mene su u ligi imali skor 5-0-1, gol razlika 20:7.

 

Šta ste gledali, gledali ste, vreme je za seriju poraza :sad2:

Tačno jbt, banovalo te na dan kad je Klop najavio odlazak zato što si im bio dosadantm 

Tamo na onim dosadnim temama...:isuse:

Link to comment
4 minutes ago, warp said:

Tačno jbt, banovalo te na dan kad je Klop najavio odlazak zato što si im bio dosadantm 

Tamo na onim dosadnim temama...:isuse:

 

A vratio se taman kad su najavljeni novi izbori u Bg, znaci kratko cemo se druziti sa Vinijem :sad:

  • Tužno 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...