Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

4 minutes ago, dragance said:


Zato što se treba napraviti mit o borbi protiv “iskusnih aždaja iz Čelzija i Kensingtona” (iako su ovi bili u proseku 2 godine mladji), a da bi opravdali užas igru i potrebu za produžecima protiv raspalih plavaca? 
Ne znam, nagadjam.

 

Užas igru? Znam da ti je brukanje feature a ne bug, ali makar odgledaj utakmicu pre nego što pišeš o njoj.

 

 

Link to comment

Samo je Caicedo plaćen 116 miliona a on ima 22 godine. Mudrik koliko 90 miliona, Madueke 35. Prosek godina Liverpulu su kvarili VVD i Diaz, sve ostalo je poslednjih 20 minuta plus nadoknada bila akademija. Jebes Celzi i trenera koji je imao 7 dana da pripremi utakmicu i igrače i sa ekipom na koju je potroseno 1.2 milijardi funti 30 minuta produžetka igra bunker i kaze "igrači ai bili umorni" i odlučili su da igraju na penale.

  • +1 2
Link to comment

Inače je Evertonu "vraćeno" 4 boda posle žalbe. Sad su poslali još jednu u nadi za vraćanjem još bodova

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Baldrick S. said:

Samo je Caicedo plaćen 116 miliona a on ima 22 godine. Mudrik koliko 90 miliona, Madueke 35. Prosek godina Liverpulu su kvarili VVD i Diaz, sve ostalo je poslednjih 20 minuta plus nadoknada bila akademija. Jebes Celzi i trenera koji je imao 7 dana da pripremi utakmicu i igrače i sa ekipom na koju je potroseno 1.2 milijardi funti 30 minuta produžetka igra bunker i kaze "igrači ai bili umorni" i odlučili su da igraju na penale.

 

njihov kapiten je najbolje pokazao o kakvoj se ekipi u stvari radi

 

 

Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

 

Užas igru? Znam da ti je brukanje feature a ne bug, ali makar odgledaj utakmicu pre nego što pišeš o njoj.

 

 

Nisam gledao uopšte. Samo podjebavam jer znam unapred ko će da ispliva na bućku.

 

hint: “Ne znam, nagadjam”.

Edited by dragance
Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Nisam gledao uopšte. Samo podjebavam jer znam unapred ko će da ispliva na bućku.

 

hint: “Ne znam, nagadjam”.

 

Moja greška, u pravu si, nisam očekivao da si sposoban za tako nešto. Čestitke na napretku :thumbsup:

  • Wub 1
Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

Nisam gledao uopšte. Samo podjebavam jer znam unapred ko će da ispliva na bućku.

 

hint: “Ne znam, nagadjam”.

 

 

Detalj-sa-Drine-Mitar-sa-somom-od-36-kil

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

u čemu je fazon, zašto se svi prave da je klop igrao sa decom? jel zbog toga što je startovao ovaj neki bradley?

 

negde su cak napisali c sastav liverpoola :laugh: nemaju srama, ubedljivo najgori navijaci. danima pre utakmice kukaju i broje povrede i cak zamisli usla dva-tri tinejdzera da igraju, do sada nevidjeno. nema veze sto chelsea bukvalno cele sezone ima isti broj povreda za svaku utakmicu. ali ne, posto je to liverpool patetika nivo vucica. 

Link to comment
13 minutes ago, 189- said:

 

negde su cak napisali c sastav liverpoola :laugh: nemaju srama, ubedljivo najgori navijaci. danima pre utakmice kukaju i broje povrede i cak zamisli usla dva-tri tinejdzera da igraju, do sada nevidjeno. nema veze sto chelsea bukvalno cele sezone ima isti broj povreda za svaku utakmicu. ali ne, posto je to liverpool patetika nivo vucica. 

 

reklo bi se da si loše podneo poraz od dece

 

  • Haha 2
Link to comment
27 minutes ago, 189- said:

 

negde su cak napisali c sastav liverpoola :laugh: nemaju srama, ubedljivo najgori navijaci. danima pre utakmice kukaju i broje povrede i cak zamisli usla dva-tri tinejdzera da igraju, do sada nevidjeno. nema veze sto chelsea bukvalno cele sezone ima isti broj povreda za svaku utakmicu. ali ne, posto je to liverpool patetika nivo vucica. 

 

ma ajde što pulđanu tradicionalno žive u lala lendu, ali zašto im ugađa čitav internet sa sve punditima poput gnevila

nisam gledao tekmu, bukvalno sam čitajući mislio da je klop odigrao karabao sa rezervnim timom pa ispoštovao iste te klince i za finale protiv čelsija. a onda sam overio početne sastave i ništa mi sad nije jasno

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 hours ago, Baldrick S. said:

Inače je Evertonu "vraćeno" 4 boda posle žalbe. Sad su poslali još jednu u nadi za vraćanjem još bodova

Pa jebote, ko progovori jos jednom nesto Spancima za splacine, stvarno bi trebalo usima da se pokrije. Nije mi do Foresta, OK lazem malo, ali nevidjen cirkus. Dokle je odmakao slucaj Siti?¿

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nisam gledao tekmu, bukvalno sam čitajući mislio da je klop odigrao karabao sa rezervnim timom pa ispoštovao iste te klince i za finale protiv čelsija. a onda sam overio početne sastave i ništa mi sad nije jasno

 

ne zovu se victimpool bez razloga. cak i kad pobedjuju nekako ispadju zrtve.

  • +1 2
Link to comment

U pravu ste, Caciedo i McConell su tu negde sa godinama, svejetoisto...

 

Takođe plavcima su nedostajali Cucurella, Fofana i Lavia da bi zaplesali terenom :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...