Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, Lancia said:

Uzasni ste, ne gledate LS i kisu golova tamo.

Na dve utakmice 1 gol, ovde za poluvreme 4... :fantom:;

 

I još Liverpool igra za NF, malo li je?

  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, Midgeta said:

 

To je zato sto nema Vinija baksuza :fantom:

 

 

Kad se vrati, podvlačimo crtu, statistika ne laže :fantom:

 

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Kad se vrati, podvlačimo crtu, statistika ne laže :fantom:

 

 

Da se peva po forumu " Klopp out"?

Link to comment

Reci cu samo dvije stvari... Posle prvih 3-6 nastupa Hojlunda, u kafani sam govorio kako je novi Rud van nistelroj i naravno da sam bio zakovan na stub srama do pre 3-4 kola. Danas Fabregas kaze isto.

 

Druga stvar,

 

 

Link to comment

I treća stvar - pošto smo završili Beradu i upravo vijamo Ansvorta iz Njuke, Engleski mediji prenose da se Ser Džim uhvatio Dzejsona Vilkoksa DOF u Sautemptonu (takodje radio u Citiju). 

  • +1 2
Link to comment

David Moyes offered West Ham contract: decision at season's end

 

After so much discussion of his future, and bedsheets emblazoned with fans’ hopes he gets tinned, it appears the decision lies with West Ham’s manager himself.

 

I’ve had really good conversations with the owners, with David Sullivan and Karren Brady. There’s a contract there for me and I’m the one deciding I want to wait until the end of the season.

Link to comment

Negde sam čitao da je rađena anketa međ West ham navijačkom populacijom (mislim da su season holdersi) i da je oko 76% reklo: Da za novi ugovor Mojesu.

Link to comment
4 hours ago, kipo said:

Hojlund povrijedio misic, 4-5 utakmica out :wallbash:

 

Pratim i dodajem Luka Šoa koji je upitan i za EURO.

 

Ako je i bilo zrno nade za top 4, posle one pobede na Vila parku, sad smo skurcani skroz sa ove dve povrede.

Link to comment

Zajebano je to sa povredama. Broj utakmica, malo vremena za odmor i regeneraciju...Neko je od bivših igrača Poola pričao kako dan ili dva pred utakmicu tim ima trening punog intenziteta, kao da je prava utakmica, da se taktički i fizički spreme za utakmicu. Nista čudno što kod nas ima toliko povreda godinama ali kapiram da nije on izmislio tu vrstu pripreme za utakmicu a u februaru/martu sa tekmama na 3 dana je dovoljno da ispruže nogu malo duže i ode zadnja loža...

Link to comment
25 minutes ago, John Coltrane said:

Ako je i bilo zrno nade za top 4, posle one pobede na Vila parku, sad smo skurcani skroz sa ove dve povrede.

Da. Imali smo set nazovi laksih utakmica, Hojlund, So i Martinez su realno kljucni igraci. Kad se vraca nesrecni Malasija? Opcija da iz PL ide 5 timova visi u zraku, treba nekako dobiti Fulam, pa mozda se vrati Rasford, slagirani Entoni se naljuti sa dva vezana het trika svima pokaze koliko vrijedi :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...