Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Kako ih je kvalitetno sabio u 16 jedinstvo prvih 10 minuta. Sta se desilo toga mozda moze neka epizoda "Zone sumraka" da odgovori.

Link to comment
21 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kazemiro na jedan faul od crvenog kartona je beskoristan za Junajted. Moraće Hag da ga menja na poluvremenu

 

Screenshot_20240218-183700.png.3bcb74ae651ee9a77dac8baca72dae40.png

 

Hag zna fudbala

Link to comment

Hm, posle gledanja ove utakmice(Lut-ManU), Darwin ne izgleda više nenadmašno glup...

 

Bruno i Garnaćo su ga ozbiljno pristigli...

Edited by radisa
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ludačka atmosfera, puno kao šibica. 3 mrtva zicera smo fulali u drugom, šteta što se ovoliko energije troši uzalud, moglo se to kud i kako lakše privesti kraju. 
 

Link to comment
56 minutes ago, John Coltrane said:

Ludačka atmosfera, puno kao šibica. 3 mrtva zicera smo fulali u drugom, šteta što se ovoliko energije troši uzalud, moglo se to kud i kako lakše privesti kraju. 
 

 

Najiskrenije sam mislio da će Jedinstvo da uvali barem 5 komada do poluvremena. Ali Luton zajeban kao kratko ćebe. Ne znam, dali ate dva gola i umesto da ih se odvali ETH zatego bunker. Ludilo od tekme.

Link to comment
15 minutes ago, Baldrick S. said:

 

Najiskrenije sam mislio da će Jedinstvo da uvali barem 5 komada do poluvremena. Ali Luton zajeban kao kratko ćebe. Ne znam, dali ate dva gola i umesto da ih se odvali ETH zatego bunker. Ludilo od tekme.


Pa kad ovi napadaju k’o osice.

Arsenal je dao u dubokoj nadoknadi, Live je odigrao X, Njuka i Brajton nalupani…. ETH je već imao neslavno završene mečeve u kojima je rano vodio 2:0.

  • +1 1
Link to comment

Glasner, ex Volfsburg i Ajntraht novi trener CP. Prošle sezone je igrao finale Pokala™ u kom je izgubio od RBL, a pre dve sezone je uzeo Kup UEFA na penale protiv Rendžersa, koji je u polutki izbacio upravo RBL.

 

 

 

 

Link to comment

Pep smara i gledaoce i protivnicku ekipu jedno 70 minuta a onda kad se svi smore daju golove. Ja drugo objasnjenje nemam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...