Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Kako Džekson može da igra profesioanlni fudbal je jedna od najvećih misterija univerzuma. Skupa sa ima li života u svemiru, ko je napravio piramide, kako je nastao život i kako Moyes može profesionalno da se bavi trenerskim poslom. 

Link to comment

Interesantna situacija oko penala za Njuku, mislim da ovo nismo imali (negde na 05:10).

 

 

Igrač je povučen i fauliran, iako bi bio u ofsajdu da je lopta došla do njega. Odluka sudija je da igrač nije u ofsajdu dok god lopta ne dođe do njega, ili bar blizu njega, te ga tako ne smeš ni faulirati u toj situaciji.

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Odluka sudija je da igrač nije u ofsajdu dok god lopta ne dođe do njega

Ako je u ofsajdu kada postize gol, onda je u ofsajdu i ako aktivno (kljucno) ucestvuje u napadu koji ce rezultirati golom. Otprilike nesto slicno onom Brunovom propustanju lopte.

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Ako je u ofsajdu kada postize gol, onda je u ofsajdu i ako aktivno (kljucno) ucestvuje u napadu koji ce rezultirati golom. Otprilike nesto slicno onom Brunovom propustanju lopte.

 

To je sve jasno, nego ovde nije rezultiralo golom, nego penalom

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Interesantna situacija oko penala za Njuku, mislim da ovo nismo imali (negde na 05:10).

 

 

Igrač je povučen i fauliran, iako bi bio u ofsajdu da je lopta došla do njega. Odluka sudija je da igrač nije u ofsajdu dok god lopta ne dođe do njega, ili bar blizu njega, te ga tako ne smeš ni faulirati u toj situaciji.

 

rezerva newcastlea na klupi ladno pije redbull :wacko:

Link to comment

Bravo za Rasmusa, i kad mu nije išlo video sam da se radi o potencijalnom ubici. Da je došao u Arsenal već bi imao 15 golova

  • +1 1
Link to comment

Kazemiro na jedan faul od crvenog kartona je beskoristan za Junajted. Moraće Hag da ga menja na poluvremenu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...