Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

55 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Nek nije Mektomini ili Megvajer, i odmah se osećam ko da prajm Mesi dolazi. 

 

E

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
9 hours ago, John Coltrane said:

Maunt će menjati Eriksena, Kai bi menjao Bruna. 

 

Nabeđeni protagonista Mason Mount da se uredno drži sredine terena, da gleda kako Bruno kreira? Aj videćemo, ali nešto ne verujem.

 

Kai bi mogao ispred svih njih, kao što je i u Čelsiju. Golovi su precenjeni.

 

9 hours ago, John Coltrane said:

No dobro, ovde ljudi toliko prate lige van PL da neki misle da je Kudus zadnji vezni :covid19:

 

Samo ti zajebavaj, to niko nije rekao.

 

Kad smo kod zadnjeg veznog, Lavia za 50 miliona preskupo, Thuram za 40 preskupo, Andre za 30 preskupo, sve je preskupo. Sad se navodno gleda Dewsbury-Hall koji je zadnji vezni koliko i Kudus ali zato nije preskup. 

 

Ništa, moraće Thiago Alcantara da odradi 50 utakmica ove sezone, šta se tu može, sirotilja. Kako se uopšte takmičiti protiv prebogatih klubova kao što su... ovaj... 

 

Image 

Image

 

 

 

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
On 5.8.2023. at 20:57, Weenie Pooh said:

Pominjao se Kudus kao opcija za Chelsea ako ne bude došao Caidedo, kad ono međutim, obojica u Brightonu :blink:

 

 

49 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Samo ti zajebavaj, to niko nije rekao.

 

 


 

Btw, ne znam što si se toliko navrzao na Maunta? 

Link to comment
20 minutes ago, John Coltrane said:

Btw, ne znam što si se toliko navrzao na Maunta? 

 

Nisam sa ja navrzao, samo sledim @189- lead, meni je uvek indikativno kad ode dete kluba a više navijača izražava olakšanje nego što mu pali dresove.

 

Što se Kudusa, tiče, bilo je glasina za Čelsi koliko hočeš: Ajax have confirmed that Mohammed Kudus is absent from training due to 'medical reasons' with Chelsea closing in on a personal terms agreement for the 22-year-old.

 

Ne znam odakle ideja da ga Čelsi ne bi hteo jer nije zadnji vezni? To što oni imaju u sredini je plač majke božije, samo Enzo Fernandez od poznatijih. Ostalo sve neki Chukwuemeka-Gallagher-Lewis Hall krpeži. Jedan polivalentan igrač kao što je Kudus bi im baš dobro došao, posebno zato što su i napadački tanki.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ali ovo bas ona trgovacka fora: Ali za te pare ne dobijete jedan, vec DVA pouzdana ... :D

Daj kupujte, sto ste stipse. Sa tim parama zavrsimo prelazni rok.

 

Levi odbio Bajernovu ponudu vrijednu 100M za Kejna.

Link to comment
16 minutes ago, kipo said:

Levi odbio Bajernovu ponudu vrijednu 100M za Kejna

 

Jebeš 100 miliona realno, šta mu to menja u poslovanju? Ovako zadržava legendu kluba, a uskoro i PL jer onaj Širerov rekord će lagano da padne. Zadržava brend i magnet za ostale igrače, jer ako ode Kejn šta ostaje od Totnama? A bolje i za Kejna, jer mnogo će mu lepše u biografiji stajati taj rekord, nego da je uzeo 2 bundesa/primere.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Jebeš 100 miliona realno, šta mu to menja u poslovanju? Ovako zadržava legendu kluba, a uskoro i PL jer onaj Širerov rekord će lagano da padne. Zadržava brend i magnet za ostale igrače, jer ako ode Kejn šta ostaje od Totnama? A bolje i za Kejna, jer mnogo će mu lepše u biografiji stajati taj rekord, nego da je uzeo 2 bundesa/primere.

Slazem se apsolutno sto se Kejna tice. Sad, 100M za igraca 30 god, kog si stavio na trziste i trazio tih bar 100M..  sta znam, tu je posao u pitanju. 

Link to comment

Erhm, menja mu to sto taj isti nece otici dogodine u neki lokalni klub pa da ga jbe u zdrav mozak do kraja karijere. Kad vec para nije presudna.

  • +1 1
Link to comment

Upravo to, zadrzace legendu kluba do 30. Juna i to je to, posle ode na free medj konkurente. Ne znam sta Levy misli da dobije, osvojiti nece nista, a nece ni u top 4, samo izbija sebi pare iz dzepa sa kojim moze kupiti 2-3 solidna pojačanja. Život ide dalje i bez Kejna jbt.

 

Btw:

 

:violina:

 

Edited by ducca
  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...