Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Izjava jeste glupa, mada je bilo glupo i to što su pobedu na terenu slavili duže nego što je to Liverpul uradio u finalu LŠ u Madridu 2019. :lol:

 

edit: ostaviću mogućnost i da ih je podjebavao

Edited by copkillah
Link to comment

Enzo Fernandez se nudi Barseloni a ima ugovor sa Celzijem do 2032 :D ne znam sta je ludje, to sto ima tako dug ugovor a nudi se drugom klubu ili sto se nudi Barsi, koja nem prebijen evro, ili sto citam uopste te izmisljotine.

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Enzo Fernandez se nudi Barseloni a ima ugovor sa Celzijem do 2032 :D ne znam sta je ludje, to sto ima tako dug ugovor a nudi se drugom klubu ili sto se nudi Barsi, koja nem prebijen evro, ili sto citam uopste te izmisljotine.

 

Lancia, šta je španski ekvivalent the Sun-u?

 

Elem, videh i ja negde po naslovima da hoće da ide i da se nudi al gde će mukica sad kad je krenulo. Još tri trofeja u igri, teoretski.

Link to comment
1 hour ago, Baldrick S. said:

 

Lancia, šta je španski ekvivalent the Sun-u?

 

Elem, videh i ja negde po naslovima da hoće da ide i da se nudi al gde će mukica sad kad je krenulo. Još tri trofeja u igri, teoretski.

 

57 minutes ago, copkillah said:

 

Sve?

Evo Copi vragolan ti odgovorio. Realno, Marca je najgora, ako govorimo o sportskoj stampi. Ostalo se dosta ofucalo otkad se preselilo na net. Steta, El Mundo i El Pais su bile bas ozbiljne novine. Zutu stampu ne pratim, ne znam sta bi bilo ekvivalent Sun-u.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Zar nema neko ograničenje od 5 ili 6 godina za dužinu ugovora? @Baldrick S. vidi tamo sa Majlsom, molim te.

 

Džaba. Šta Boehli uradi to ni 25 developera ne uspeju da ispeglaju u igrici. :ph34r:

Link to comment

Siti je bolno dosadan za gledanje. A uskoro i nas čeka isto, dok još malo ovaj njegov copycat masterira zanat

Link to comment
45 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Siti je bolno dosadan za gledanje. A uskoro i nas čeka isto, dok još malo ovaj njegov copycat masterira zanat

Slazem se ali nije dosadan kad igra protiv Liverpula ili kad se neko usudi da ne igra bunker protiv njih. Siti igra visoki presing, ne znam bas dal krivica za dosadu lezi samo na njima.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
53 minutes ago, Lancia said:

Slazem se ali nije dosadan kad igra protiv Liverpula ili kad se neko usudi da ne igra bunker protiv njih. Siti igra visoki presing, ne znam bas dal krivica za dosadu lezi samo na njima.

 

 

 

 

Ma samo na njima, zato što više vole posed nego leba da jedu. Protiv Liverpula ekipe takođe igraju bunker, ali su oni okomiti u završnoj trećini, igra se na prvu, po cenu greške i izgubljenog poseda. Ovi brate udaviše poslednji atom zabave u fudbalu

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ma samo na njima, zato što više vole posed nego leba da jedu. Protiv Liverpula ekipe takođe igraju bunker, ali su oni okomiti u završnoj trećini, igra se na prvu, po cenu greške i izgubljenog poseda. Ovi brate udaviše poslednji atom zabave u fudbalu

Da, verovatno si u pravu, evo gledam sad Liverpul - Brnli, to bi bilo to.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...