Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Just now, radisa said:

Jebo ih u statistiku, kako može da Arsenal ima smao 1 šut u okvir, kad je kod gola Alison odbranio, inicijalni napad?

 

Možda je išla van okvira. Kai je to :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Meni je sve ovo depresivno, kao igraju, trce, Klop ih bodri, a zna se da odlazi sta god da bude, pobedili, izgubili, osvojili ne osvojili... Zakonom treba zabraniti trenerima da unapred najavljuju odlazak, ili dajes otkaz i ides momentalno, ili cuti eventualno se dogovaraj sa upravom privatno kako hoces i pravi dogovor kakav hoces, pusti nas obicne smrtnike da gledamo i uzivamo u fudbalu

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment

Mnogo bolji Arsenal...

 

Kajem se možda što ću ovo reći, ali daj Darwina, možda ga i usere nešto da galvom nabode...

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Mnogo bolji Arsenal...

 

Kajem se možda što ću ovo reći, ali daj Darwina, možda ga i usere nešto da galvom nabode...

 

No Darwin no party 😋

Link to comment

Rajs, Žorginjo i norveški Ozil uništavaju ono što je večeras izašlo kao srednji red Liverpula, hteo da napišem da se šutamo u dupe što je 1:0 samo i onda ova bizarnost :fantom:

Link to comment

I ja sam to pomislio, ovi navikli rukom, ali srecom je gurnu u gol. 

Nije los L. malo Martineli pravi problema, svi su napaljeni max. arsenalovci. 

Polako, moze se pobediti ovde. 

 

Link to comment

TAA i Argentinac bolje da ne igraju...Vidim da klinja na desnom beku nije u protokulu da uđe, ali bar lažnog škota da vadi, ničemu ne služi...

Edited by radisa
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...