Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

29 minutes ago, James Marshall said:

pa ovaj i mortus pijan zna i može više od one šatirane budaletine

 

bgm Garnaćo je večeras u full Entoni modu, izgleda da šatiranje to donosi sa sobom

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

bgm Garnaćo je večeras u full Entoni modu, izgleda da šatiranje to donosi sa sobom

ma on je iskočio sa onom golčinom i par mini epizoda, inače je on samo malo manje loš dio gruesome twosome 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

ma on je iskočio sa onom golčinom i par mini epizoda, inače je on samo malo manje loš dio gruesome twosome 


Jesi ga gledao prošle sezone pre nego su ga skrljali?! 
Večeras je na kontra strani, njemu više odgovara a igra levo. 

Link to comment

gledo sam ga i sem godina nije to bilo ništa o čemu bi se pisalo kući. Par dobrih epizoda, ali ok, kažem, ne očekuje niko od njega da bude nosilac, ali polako. Tih one hit wondera smo se nagledali u Junajtedu, jedne godine je to bio famozni Danijel Džejms, ajde da ne potežem baš Grinvuda, to je baš specijalan slučaj. 

Link to comment

Jebaće nas karma narednih 113 godina što smo časnu starinu DDG-a zamijenili ovim cirkuzantom. Tu kletvu neće moći da skinu carigradski patrijarh, papa i dalaj lama zajedno.

  • +1 1
Link to comment

Van Dajk gleda i ne veruje sta sviraju kao penaltik :laugh: Var soba nosi gejmerske slusalice (hyper x cloud 2)

Edited by Baldrick S.
Link to comment
2 minutes ago, Baldrick S. said:

Van Dajk gleda i ne veruje sta sviraju kao penaltik :laugh: Var soba nosi gejmerske slusalice (hyper x cloud 2)

 

Može da se gleda kroz prizmu kao neke kompenzacije za onaj skandal kada su se prošli put sastali, ali samo ako Vulvzi dođu do izjednačenja, inače nema težinu realno.

 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

Može da se gleda kroz prizmu kao neke kompenzacije za onaj skandal kada su se prošli put sastali, ali samo ako Vulvzi dođu do izjednačenja, inače nema težinu realno.

 

 

Zajebavao sam se na konto tekme od sinoc. Iskreno, kad sam gledao hajlajtse posle tekme ono sto je dva puta VVD uradio kolenom i onim sutiranjem u petu u 16 je u odnosu na ovaj penaltik krljanje sa dve noge.

Link to comment
Just now, Baldrick S. said:

 

Zajebavao sam se na konto tekme od sinoc. Iskreno, kad sam gledao hajlajtse posle tekme ono sto je dva puta VVD uradio kolenom i onim sutiranjem u petu u 16 je u odnosu na ovaj penaltik krljanje sa dve noge.

 

Za ono jedno kolenom se ne bih složio, samo ga je dotakao, ne može baš svaki kontakt da bude penal.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Za ono jedno kolenom se ne bih složio, samo ga je dotakao, ne može baš svaki kontakt da bude penal.

 

Pa bas sam zato i napisao sta sam napisao :ph34r:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...