Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

8 minutes ago, copkillah said:

 

Pa koje argumente, zato što me više zanima moj klub u Premijer ligi nego Kup afričkih nacija? Gde tačno piše da moraš da voliš neko takmičenje da bi se smatrao nekim ko gleda fudbal a ne samo jedan klub? Gde stoji taj spisak tih takmičenja?

 

Nigde ne piše ništa. Radi kako ti volja brate mili.

Samo nemoj da mi pričaš da voliš da gledaš fudbal ako sedneš da gledaš utakmicu Egipta na Kupu Afričkih Nacija i ne gledaš fudbal nego gledaš nadajući se da će Egipat da ispadne kako bi ti se igrač vratio u klub.

 

edit: Ti druže moj voliš da gledaš Liverpool. I to je ok. Samo ja tako ne pratim fudbal

Edited by Mercuzzio
Link to comment
8 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Nigde ne piše ništa. Radi kako ti volja brate mili.

Samo nemoj da mi pričaš da voliš da gledaš fudbal ako sedneš da gledaš utakmicu Egipta na Kupu Afričkih Nacija i ne gledaš fudbal nego gledaš nadajući se da će Egipat da ispadne kako bi ti se igrač vratio u klub.

 

edit: Ti druže moj voliš da gledaš Liverpool. I to je ok. Samo ja tako ne pratim fudbal

 

Izvini, ali ti si ovde potpuno iskonstruisao neku situaciju u svojoj glavi koja bukvalno nema nikakve dodirne tačke sa realnošću. Sve što sam rekao je da želim da se Salah što pre vrati u Liverpul sa KAN-a i to je to. Ovo sa gledanjem utakmice i navijanjem da izgube, to ne znam odakle ti, nigde nisam ni pomenuo da pratim KAN u toj grupnoj fazi, samo sam izrazio svoju želju.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Izvini, ali ti si ovde potpuno iskonstruisao neku situaciju u svojoj glavi koja bukvalno nema nikakve dodirne tačke sa realnošću. Sve što sam rekao je da želim da se Salah što pre vrati u Liverpul sa KAN-a i to je to. Ovo sa gledanjem utakmice i navijanjem da izgube, to ne znam odakle ti, nigde nisam ni pomenuo da pratim KAN u toj grupnoj fazi, samo sam izrazio svoju želju.

 

Ok. Možda sam pogrešio za tu situaciju. Napisao sam da se ne sećam tačno. Ali poenta ostaje. Ako ne možeš da gledaš utakmicu a da ne kalkulišeš kako će rezultat te utakmice da utiče na "tvoj klub" onda ti voliš da gledaš "tvoj klub" a ne fudbal.

Link to comment
20 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Ok. Možda sam pogrešio za tu situaciju. Napisao sam da se ne sećam tačno. Ali poenta ostaje. Ako ne možeš da gledaš utakmicu a da ne kalkulišeš kako će rezultat te utakmice da utiče na "tvoj klub" onda ti voliš da gledaš "tvoj klub" a ne fudbal.

 

Da, ali to nikad nije ni bila tema priče zaista.

 

To je više srodno priči o FPL-u gde igranje igre kvari gledanje fudbala i uživanje u istom.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Raša u 11 :kecman:

maršupičkumaterinu

 

Ako je neka vajda kaznjen je sa dve nedeljne plate. 650K funti :ph34r:

Link to comment
35 minutes ago, Baldrick S. said:

 

Ako je neka vajda kaznjen je sa dve nedeljne plate. 650K funti :ph34r:


Naučio lekciju od Sanča pa se brže bolje izvinio. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...