Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Jbt, hoće dati Drwenog fore i Arsenalu za vikend, jebo ga blentavog...

 

Sa Gakpom od početka, umesto Drwenog, bog sveti zna kako bi se ovo završilo...

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Trebalo 7-0 da bude i sudije su mu krive :lol:

 

Da je igrao Darwin bilo bi i više, sreća. Mislim Chelsea izveo tačno jedan korner, u 94 minutu tekme, 3 šuta u okvir gola, od kojih 2 sa 30 metara. Tirni! Reaguj!

Edited by Baldrick S.
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, radnik said:

Neki komentar. Sta misli navijacka baza. Je li stabilan ili ne. 

Ako znas. 

Mnogo su bolje odigrali prvi mec, nego veceras. 

 

vecina navijaca ga ne gotivi kao ni ja, jos pre nego sto je postao trener ali sta ces. nije glavni krivac za ovu sezonu ali opet nije da je i nesto briljirao, pogotovo kada se setimo kako je rotirao igrace u odbrani i izmisljao toplu vodu svaku sledecu utakmicu.

90% sezone smo odigrali bez bekova. nkunku odigrao dve utakmice svekupno i idalje bez skorera. o konstantih 10 povredjenih igraca vise nema smisla ni pricati. stanje na tabeli je realno i to je to. cekamo osimhena u junu.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, warp said:

Ako si mislio na penal za Čelsi, jedan navijač Totenhema to ne bi trebalo da primećuje, ako je penal bio negde drugde, my bad :fantom:

 

Retko ko, od svih nas ovde je navijač. Navijač ide redovno na utakmice, ima pretplatnu kartu, bude u nekoj navijačkoj ekipi ili grupi...

Većina smo simpatizeri u najbolju ruku. Možda bi neki voleli da su navijači pa onda, zato što su njegov tim i neki drugi tim rivali on sad treba da mrzi i navija protiv tog tima.

U svakom slučaju neću trošiti život da gledam Čelzi i da automatski navijam za njih. Nadam se uvek da će da bude dobra tekma. Ko god da igra. U toku utakmice često i promenim za koga "navijam".

Batali se stereotipa i cirkusa koji se pravi i gledaj fudbal.

 

  • +1 4
Link to comment

Ako je za neku vajdu, ja imam medjunarodnu clansku kartu LFC-a od kad sam se vratio u Evropu plus placam?/placao (reminder to myself) clanarinu za nemacke redse, sto me kvalifikuje da uzimam karte ali ko me jebe kad necu ponovo da prolazim kroz situaciju zvanu vadjenje vize za Englesku. Imam i Union Berlin clansku kartu sa povlascenim kartama pa sam otisao na 5 utakmica u 3 sezone. I Radnicki Nis. Imam vrlo nizak broj prvih clanskih ikada isprintanih (mada mi ove sada i ne trebaju jer nas na PL topiku ima vise nego tamo na stadionu) pa na tekmu nisam otisao 6 godina, niti znam ko je trener, kamoli igraci. Ko nije navijao za Radnicki.... Al ne kriziram mnogo cak ni na @John Coltrane nizove za Klopa jer zajebancija. Jedno vreme sam bio na ivici bana na Radnickovom topiku kad ljudi pocnu da smaraju ali se vise ni oko toga ne sekiram. Ima tamo par njih koji cuvaju vatru upaljenu. Ne oko bana, nego barem da neko pise.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Mercuzzio said:

 

Retko ko, od svih nas ovde je navijač. Navijač ide redovno na utakmice, ima pretplatnu kartu, bude u nekoj navijačkoj ekipi ili grupi...

Većina smo simpatizeri u najbolju ruku. Možda bi neki voleli da su navijači pa onda, zato što su njegov tim i neki drugi tim rivali on sad treba da mrzi i navija protiv tog tima.

U svakom slučaju neću trošiti život da gledam Čelzi i da automatski navijam za njih. Nadam se uvek da će da bude dobra tekma. Ko god da igra. U toku utakmice često i promenim za koga "navijam".

Batali se stereotipa i cirkusa koji se pravi i gledaj fudbal.

 

Cat Glasses GIF by Leroy Patterson

 

Ne slažem se samo oko definicije navijača, ako je to neko ko bira nećemo novine za sedenje...onda se slažemo da nema takvih na forumu. 

 

Međutim za razliku od simpatizera Totenhema koji pogleda tabelu i golove i čudi se zašto ovom debelom treneru ne igra Kejn, mi ovde znamo bar 10 igrača podmlatka tima kojeg simpatišemo...

 

I da...naravno da navijam za fudbal (osim kad igra MU), nekoliko puta sam konstatovao ovde da je Totenhem najatraktivnija ekipa u ligi, šteta što ih povrede toliko osakatiše. 

 

Ono kako smo započeli ovu međusobnu interpolaciju je meni krajnje simpatičan detalj da simpatizer Arsenala i simpatizer Totenhema uočavaju sudijske greške na štetu Čelzija a pitanje je da li bi bilo tako da su pozicije na tabeli obrnute :fantom:

  • +1 1
Link to comment
On 26. 1. 2024. at 17:34, 189- said:

 

podignu navijaci :ajde:

 

Jbt ladno si bio u pravu, ko zna šta bi bilo sinoć da su se i navijači podigli

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, warp said:

Ono kako smo započeli ovu međusobnu interpolaciju je meni krajnje simpatičan detalj da simpatizer Arsenala i simpatizer Totenhema uočavaju sudijske greške na štetu Čelzija

 

Baš naprotiv, ja sam tvrdio da je Nku Nku mal' zapatio lajmsku bolest na travi Enfilda od nepotrebnog valjanja usled malog čukanja

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Baš naprotiv, ja sam tvrdio da je Nku Nku mal' zapatio lajmsku bolest na travi Enfilda od nepotrebnog valjanja usled malog čukanja

To je istina, ali si prethodno implicirao da je kod Žotinog gola primenjen ZekLedejevski blok :fantom:

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Jbt ladno si bio u pravu, ko zna šta bi bilo sinoć da su se i navijači podigli

 

definitivno je to presudilo utakmicu :laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...