Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Pominjao se Kudus kao opcija za Chelsea ako ne bude došao Caidedo, kad ono međutim, obojica u Brightonu :blink:

 

Ako kojim slučajem Project Poch ne upali, Boehly bolje da kupi Brighton ucelo, sa sve De Zerbijem. Fin je stadion, omanji, mogu tamo da treniraju... a mogu i da se izmeste na obalu, lepše je vreme i opušteniji ljudi, London ionako ima previše nagomilanih klubova.

Link to comment

kudus je amrc a caicedo vise vuce na zadnjeg veznog. neamju oni puno veze jedni sa drugim.

nasi su i pre ove vesti bili blizi olisseu tako da verovatno i ne bi dosao. kako citam, navijaci ajaxa su srecni sto odlazi tako da cemo videti da li ima kvalitet za pl. kazu da je glup ko kurac i da se ne trudi previse da to promeni.

Link to comment

Onana igra sjajno nogom, ali je i ranije imao ovakvih “Igita” ispada, baš voli da izleti iz 16m i da se igra. Realno, odličan gol u pravom trenutku, bolje sad nego kad se biju za bodove.

 

 

Link to comment

Evo gde je stajao kod gola, realno je u pravu @John Coltrane, nema nikakve stvrane potrebe za tolikim iskorakom. Protivnik nije bio potpuno sabijen u svoj šesnaesterac, pritiskao je na centru terena, ovo je čist napad protagonizma - želeo je čovek loptu da pokaže publici šta ume.

 

Ja ne razumem šta golmani žele tim pasivnim izlascima na 40 metara - ako ti saigrač pošalje povratnu, možeš komotno da stigneš do nje i ako stojiš negde na 20. Ali ako se desi da je izgubi, imaćeš problema da ubaciš u rikverc na vreme.

 

(Ono što Ramsale priča za Artetu, reč je o treningu: hoće da vidi koliko mu je sposoban golman da manevriše. Nešto ne pamtim da je često izlazio do pola terena u ligi?)

 

U svakom slučaju, dobro je ispucati ovakve zajebe pre nego što krenu stvarne utakmice.

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 4. 8. 2023. at 12:02, Jean-Luc Picard said:

Kažu da od toga neće biti ništa. Da Steidten jednostavno neće da plati nikog od ovih što ih hoće Moyes.

 

Sad sam skapirao odakle mi je Stajden poznat. Čovek je bio šef skauta u Leverkuzenu, a pre toga je u Verderu bio glavni skaut, šef drugog tim, HOY, sportski direktor, sve sem čistačice i ekonoma.

 

Btw ja sam ga, na fm,  zamenio Markus Manom iz Hanovera :fantom:

Link to comment

Parti žuti za šutiranje lopte posle sudijskog zvižduka. Još jedna novina - biće ko u rukometu, odmah sankcija.

 

edit: Evo i Arteta biva prvi trener koji dobija žuti za proteste, bez ikakve dileme. 
 

edit: Još malo novih pravila - ako

Arteta popase crveni, ne ide na tribine nego u svlačionicu 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ne valja ovo ništa, Rajs igra na poziciji Džake, deluje da to nije uloga za njega. Tu mora igrati Kai, Rajs da drži sredinu, a umesto partija daj pravog špica napred. Standardno nemanje lopte protiv Sitija, a to mi nije jasno, jer ako neko zna Pepove sisteme uzduž i popreko, to je Arteta. Bejzikli imaš sav inside info i opet pustiš da te neko kurcuje sa posedom/presingom.

Link to comment

Kol Palmer bi mogao nakupiti minuta obzirom da je Marez otišao i da je Ćelavi sklon rotiranjima do iznemoglosti.

 

Prelep gol.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...