Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

11 minutes ago, 189- said:

jel to proso ceo januar bez nekog veceg transfera?

 

Ja sam na vreme javio da zavrsavamo argentinsku 10ku… bice big izgleda.

 

zaboravljas wernera i dragusina, plus sto ima jos 2 x po 24h plus 1 dan iz casa u cas :D

Link to comment

da tottenhamovi backupovi, jedan je ipak loan. echeverri ili kako se vec pise moze biti okej. zaboravio sam i barca za brighton...

Link to comment

Ako vam je slučajno promaklo, Rašford se napio kao letva u mom gradu i u jednom od mojih lokalnih pabova, pa odlučio da - umesto da se vrati sa društvom za Karington na trening u cetvrtak ujutro, on ostao u nekom klabu (Thompsons Garage) do 3 ujutro i razneo se tekilom. Konobarica i obezbedjenje ga odnelo komatoznog i full obučenog u krevet, i nakon nekoliko sati odleteli privatnim avionom nazad za Mančester. Ovde se svi znaju, jebi ga.

 

Javio ETHu da je bolestan, ali avaj - stigao video snimak iz Belfasta :D 

 

On sam sebe sabotira. Kakva dijabola.

Edited by dragance
Link to comment

Neverovatno, tako je obećavao kao mlađi sa onim doktoratima i generalno top ponašanju za mladog atletu. Nisam očekivao ovakav sunovrat

  • +1 1
Link to comment

Bolje jedan pijani Rašford, nego deset smrdljivih šatiranih imbecilnih Antonija. Napiću se kad taj maloumnik ode iz kluba. Pu što mrzim takve fudbalere.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, napadaj said:

Bolje jedan pijani Rašford, nego deset smrdljivih šatiranih imbecilnih Antonija. Napiću se kad taj maloumnik ode iz kluba. Pu što mrzim takve fudbalere.

Aj što je pijan, nego što ga nekad toliko boli kurac da potrči, da mi dodje da ga izvučem za uši sa terena.

Link to comment
18 minutes ago, dragance said:

Ako vam je slučajno promaklo, Rašford se napio kao letva u mom gradu i u jednom od mojih lokalnih pabova, pa odlučio da - umesto da se vrati sa društvom za Karington na trening u cetvrtak ujutro, on ostao u nekom klabu (Thompsons Garage) do 3 ujutro i razneo se tekilom. Konobarica i obezbedjenje ga odnelo komatoznog i full obučenog u krevet, i nakon nekoliko sati odleteli privatnim avionom nazad za Mančester. Ovde se svi znaju, jebi ga.

 

Javio ETHu da je bolestan, ali avaj - stigao video snimak iz Belfasta :D 

 

On sam sebe sabotira. Kakva dijabola.

 

Baš sad čitam o slučaju. Ono, nije da se desilo juče ali sad se razmotava. Ovo što si napisao je neka konačna verzija dogadjaja. Prva je bila da je izašao u grad, zakasnio kući i javio da je bolestan. Onda mediji navale na Ten haga, on kaže da je stvar interno rešena. Onda sinoć ili jutros ide ceo opus koji si opisao, bahanalije. (Mislim da su jutros po britanskim novinama izašle priče curica koje su bile sa njima). Rasford "kažnjen" od strane kluba zbog kašnjenja na trening, a sad sa ovim kao da se pokakio celom klubu ispred vrata. Inače je treći put da mu se dešava. Onda se svi pitaju kako se dešavaju Grinvud, Antoni i ko zna šta još (i ko) kad ti dete kluba, MBE, i jebeni world class igrač kad mu se igra ponaša ovako i kad mu se dopušta. A onda mučeni Sancho "uvredio trenera". Za Sancha je Rash ovime komotno opštio sa ženama celog stručnog štaba i šta sad?

Link to comment

Znao sam u sredu da je ovde, jer je otišao u vukojebinu Larne da poseti drugara koji radi u lokalnoj akademiji, kao i da je bio u Lavery’s pabu - dobar pab. Ali ovo posle je wtf. Video sam snimak još u petak, ali ovi detalji su za :isuse:

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Neverovatno, tako je obećavao kao mlađi sa onim doktoratima i generalno top ponašanju za mladog atletu. Nisam očekivao ovakav sunovrat

 

Slobodno me citirajte bez ™ jer sam godinama tvrdio da je kesa :fantom:

Link to comment

Na slučaju Rašford će se ETH slomiti. Uprava je već dokazala da nije dosledna inače bi u suprotnom Grinvud igrao u 11 umesto Antonija. 
Što se mene tiče Raša može slobodno u PSG ili kod Sauda na leto. 

Link to comment
18 minutes ago, John Coltrane said:

Na slučaju Rašford će se ETH slomiti. Uprava je već dokazala da nije dosledna inače bi u suprotnom Grinvud igrao u 11 umesto Antonija. 
Što se mene tiče Raša može slobodno u PSG ili kod Sauda na leto. 


Kod Sauda nema tekile :sad:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...